Úvod Zariadenia Na Slovensku patrí medzi špičku: Roborock S7 prekvapuje, jeho cena pred Vianocami...

Na Slovensku patrí medzi špičku: Roborock S7 prekvapuje, jeho cena pred Vianocami klesla pod kľúčovú hodnotu!

Tento robotický vysávač patrí medzi absolútnu špičku. Domácnosť vám povysáva a pozmýva úplne sám.

0

Roborock je firma známa nielen tým, že predáva zariadenia za veľmi príjemné ceny, ale aj tým, že tieto zariadenia neustále prechádzajú pozitívnymi zmenami. Inžinieri spoločnosti prichádzajú s inováciami, s ktorými majú problém držať krok aj tie najväčšie firmy. Pekným príkladom je aj Roborock S7.

Roborock S7: Čo je to sonické čistenie?

🛒 Cena: 378,43 € | 🎫 Kupón: GKB22BF01 | 🚚 Poštovné do SR: Zadarmo

Spoločnosť hovorí, že aby ste nečistotu odstránili dostatočne dobre, musíte čo najvernejšie simulovať ľudské pohyby. Samotné zmývanie nie vždy stačí, preto sa firma rozhodla priniesť inováciu v podobe sonického čistenia. Robotický vysávač dokáže rozvibrovať čistiaci mechanizmus, ktorý postupne uvoľňuje nečistoty pod sebou. Vďaka tomu ich rýchlejšie pozmýva alebo povysáva.

Pridajte si k tomu schopnosť automaticky zdvihnúť mop pri detekcii koberca, celogumenú hubicu pre efektívnejšie vysávanie a HyperForce saciu techniku s výkonom 2 500 Pa a získate zariadenie, ktoré nemá konkurenciu.

Sonické vibrácie rozvibrujú čistiaci mechanizmus až 3 000-krát za minútu. Vďaka tomu dokáže Roborock S7 nečistoty najskôr uvoľniť, až potom ich pozmýva alebo povysáva. Pomáha mu v tom aj objemná, 300 ml nádržka, ktorá je elektronicky ovládaná. O každý meter štvorcový vášho bytu či domu je tak opatrne postarané.

Roborock S7 a ultrasonická detekcia koberca

Keď Roborock S7 zistí, že sa nachádza na koberci, automaticky vytiahne mop čo najvyššie, aby tak mohol počas jedného „výjazdu“ nielen pozmývať plávajúce podlahy, ale aj povysávať koberce. Okrem toho mu v aplikácii môžete nastaviť zóny, na ktorých má zakázané zmývať.

Roborock S7 a technológia HyperForce

Vylepšená hubica – odteraz čisto gumená

Vylepšený dizajn hubice na spodnej strane zabezpečuje lepšiu priľnavosť s podlahou, vďaka čomu sa zvyšuje efektivita čistenia. Roborock celý systém navrhol tak, aby sa aj hubica dokázala hýbať smerom hore a nadol, vďaka čomu sa nestane, že by na nejaké miesto nedočiahla.

Ďalším vylepšením je materiál, z ktorého je hubica vyrobená – je totiž úplne gumená. Spoločnosť hovorí, že oproti štetinkovým oveľa odolnejšiavýkonnejšia. Potešia sa aj majitelia domácich miláčikov – zamotáva sa do nej ešte menej chlpov.

Roborock S7
Zariadenie sa začne v EÚ predávať 24. marca so zľavou takmer 50 €

HyperForce: Bezkonkurenčný sací systém

Roborock S7 sa môže pochváliť jedným z najvýkonnejších sacích systémov v robotických vysávačoch. HyperForce totiž zaručuje výkon až 2 500 Pa, čo je dosť na to, aby dokázal vytiahnuť nečistoty a alergény aj z tých kobercov, ktoré za bežných okolností nechcú spolupracovať.

Radosť vám bude robiť aj fakt, že Roborock S7 disponuje nádobkou na nečistoty o objeme až 470 ml, čo je dosť na niekoľkodňovú prevádzku. Podobne veľká je aj nádobka na vodu, ktorá má objem až 300 ml a podľa výrobcu vystačí až na 200 metrov štvorcových. Pri bežných podmienkach však očakávajte skôr 100 – 150 metrov štvorcových, čo je viac než dosť.

Hubica sa dokáže hýbať hore aj dole, aby bola v lepšom kontakte s podlahou.

Zariadenie poháňa 5 200 mAh Li-ion batéria, ktorá vysávač dokáže držať pri živote až 3 hodiny.

No a samozrejme, Roborock S7 si rozumie s jednou z najlepších smart home aplikácií vôbec – Mi Home. V nej mu môžete nastaviť výkon, trasu, celodenný plán a oveľa viac. Páčiť sa vám môžu napríklad virtuálne steny – inak povedané, v aplikácii mu poviete, kam smie chodiť a kam nie.

Roborock S7
Roborock ponúka stanicu so zbernou nádobou. vysávač tak nebudete musieť čistiť tak často.

Firma myslí aj do budúcnosti. Už teraz upozorňuje, že tento rok k Roborock S7 uvedie aj nabíjaciu stanicu, ktorá dokáže odsať nečistoty z prachovej nádoby. Vám tak bude stačiť vysávač vyčistiť povedzme raz za týždeň namiesto raz za dva dni. Táto novinka ešte nie je dostupná a jej dizajn a špecifikácie sa môžu zmeniť.

Roborock si môžete kúpiť na tomto odkaze. Aktuálne jeho cena vďaka kupón GKB22BF01 klesla na 378,43 €.

Geekmaxi doručuje z európskeho skladu. Roborock S7 vám tak domov príde rýchlo a bez doplácania akýchkoľvek ďalších poplatkov. Ak sa vám vysávač páči, mali by ste sa poponáhľať, záujemcov je skutočne veľa.

Black Friday: Ďalšie kupóny pre ešte väčšiu zľavu

Obchod Geekbuying okrem tejto fantastickej akcie na Roborock S7 samozrejme ponúka aj ďalšie zaujímavé produkty. Medzi nimi je napríklad ILIFE A80 Plus (robotický vysávač), ktorý je lacnejší a dizajnovo koncipovaný pre nežnejšie polovičky. Jeho cena je na tento typ produktu extrémne nízka – s kupónom GKB22BF05 stojí totiž len niečo vyše 80 €.

ILIFE A80 Plus
Zdroj: iLife

Okrem toho, ak sa rozhodnete zaplatiť prostredníctvom služby PayPal, využiť môžete aj špeciálnu akciu pre ďalšie zníženie ceny.

  • Pri nákupe nad 200 dolárov získate zľavu 10 dolárov
  • Pri nákupe nad 500 dolárov získate zľavu 15 dolárov

Všetky ostatné produkty v ponuke si môžete pozrieť na tomto odkaze.