Úvod Zariadenia KUGOO KIRIN G3: Táto kolobežka je absolútne monštrum! Slováci získavajú šancu kúpiť...

KUGOO KIRIN G3: Táto kolobežka je absolútne monštrum! Slováci získavajú šancu kúpiť si ju lacnejšie

Elektrickú kolobežku KIGOO KIRIN G3 si môžete už dnes zadovážiť z internetového obchodu Geekbuying, a to za cenu 999,99 €, čo je 100 € zľava oproti pôvodnej hodnote 1 099,99 €.

3
Elektrické kolobežky sa stávajú stále populárnejším spôsobom dopravy, a to nielen v mestách. Sú kompaktné, rýchle a nepýtajú si benzín ani naftu, čím dokážu šetriť vašu peňaženku. Dá sa povedať, že jediné peniaze, ktoré na elektrickú kolobežku potrebujete vynaložiť, miniete pri jej kúpe (nerátajúc pár drobných za následné nabíjanie). Do ktorej kolobežky sa však oplatí investovať najviac? To záleží od viacerých faktorov. Platí tu však veľmi jednoduché pravidlo – čím vyššia cena, tým odolnejšia konštrukcia, väčší dojazd, vyššia rýchlosť a podobne. Preto, podobne ako pri všetkom, hrá dôležitú úlohu pomer cena/kvalita. Ak pohľadáte, nepochybne nájdete kopu skvelých ponúk. My vám však tento proces mierne uľahčíme, a to predstavením modelu KIRIN G3 od renomovanej značky KUGOO. Na našom webe sme už pár elektrických kolobežiek od KUGOO recenzovali, čiže máme ako-takú predstavu, s čím máme tú česť tentokrát.
Kugoo Kirin G3

KUGOO KIRIN G3

Cena: 989,99 € | Kupón: GEFKPF | Poštovné: Zadarmo | Dodanie: 3-10 pracovných dní Čo sa týka konštrukcie, tá je vyrobená z hliníkovej zliatiny, ktorá pevne nielen pôsobí, ale aj pevná naozaj je. Je teda vhodná aj na jazdu po agresívnejšom teréne. V súvislosti s konštrukciou nemôžeme zabudnúť ani na svetlá, stojan či 10,5″ kolesá s hlbokým dezénom. Vo vrchnej časti nájdeme gumou pokryté riadidlá pre lepší úchyt, medzi ktorými zaujal svoju pozíciu dotykový LED displej zobrazujúci všetky dôležité informácie. O pohon kolobežky sa stará motor s výkonom 1 200 W s dvojitým odvádzaním tepla. Poskytuje dostatočný výkon na vyvinutie rýchlosti až 50 km/h, pričom obecne sú k dispozícii tri rýchlostné režimi. Vaša jazda tak nebude len plynulá, ale aj rýchla. Motor kooperuje s batériou o kapacite 18 Ah, ktorá ponúka dojazd 60 km na jedno nabitie.
Kugoo Kirin G3
Zdroj: KUGOO/Geekbuying
Samozrejme, výrobca myslel aj na to, že cesty nie sú vždy rovné a občas sa objaví aj nejaké to stúpanie. KUGOO KIRIN G3 nezaostáva ani v tomto ohľade. Vďaka silnému motoru si dokáže poradiť so stúpaním do až 20°.
Kugoo Kirin G3
Zdroj: KUGOO/Geekbuying
Elektrickú kolobežku KIGOO KIRIN G3 si môžete už dnes zadovážiť z internetového obchodu Geekbuying, a to za cenu 999,99 €, čo je 100 € zľava oproti pôvodnej hodnote 1 099,99 €. Ak však použijete vyššie uvedený kupón (GEFKPF), získate ďalšiu zľavu vo výške 10 €. Konečná cena kolobežky tak činí 989,99 €. V spolupráci s Geekbuying.