Úvod Elektromobilita Elektrokolobežka Niubility N2: Fantastická kolobežka za historicky najnižšiu cenu!

Elektrokolobežka Niubility N2: Fantastická kolobežka za historicky najnižšiu cenu!

Niubility N2 je perfektným parťákom do mesta.

1

Ak práve hľadáte elektrickú kolobežku na cestovanie po meste, do práce či do školy, máme pre vás vynikajúci tip. Niubility N2 je nielen fantastická voľba, je aj v historicky najvyššej zľave. Najviac sa hodí do mestskej prevádzky, cez ktorú sa prekľučkujete rýchlejšie než MHD.

Ak si myslíte, že leto a letná sezóna definitívne skončili, tak sa trochu mýlite. Počasie nám ešte stále praje, vyslovene zima je len skoro ráno. Aj to sa však dá zvládnuť. Jeseň je tak vynikajúcim obdobím na jazdu elektrickými kolobežkami.

Niubility N2: Vysoký výkon, nízka cena

🛒 Cena: 239,99 € | 🎫 Kupón: CCN2B | 🚚 Poštovné: Zadarmo

Ak práve hľadáte vhodnú kolobežku do mesta za čo najvýhodnejšiu cenu, ďalej ani nemusíte hľadať. Niubility N2 má všetko, čo od kolobežky potrebujete. Poháňa ju solídny 350 W motor, ktorý v kombinácii s 36 V, 10 Ah batériou dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť 25 km/h, teda najvyššiu prípustnú v SR.

Niubility N2
Niubility N2

Parťák na mestské cesty musí mať aj slušnú výdrž, inak by vám bol na nič. Dobrou správou je, že N2-jka ponúka dojazd až 32 km. Celý stroj je vyrobený z kvalitnej a hlavne pevnej zliatiny hliníka, vďaka čomu je kolobežka stabilná a ľahká. Svedčí o tom aj maximálna nosnosť 120 kg.

Rýchla, vrtká…skvelá do mesta

Elektrická kolobežka Niubility N2 nezanevrela ani na jednoduchý skladací mechanizmus, vďaka čomu je rýchlo môžete vziať ruky a vložiť do kufra alebo si ju dokonca zobrať do práce či školy. Bežný používateľ ju poskladá v priebehu niekoľkých sekúnd, čo sa hodí hlavne vtedy, ak by ste chceli rýchlo nasadnúť na električku alebo autobus. Batéria sa z 0 % na 100 % nabije za 5 až 6 hodín.

Niubility N2
Niubility N2

Kolobežku do svojej ponuky zaradil obchod CAFAGO, ktorý ju predáva za 249,99 €. Vy ju však môžete získať za akciovú cenu 239,99 €. Stačí, ak v košíku zadáte kupón CCN2B. Poštovné z EÚ skladu kuriérom priamo na Slovensko hradí predajca. Vy už len jazdíte.