Úvod Zaujímavosti Ako ušetriť stovky eur? Máme pre vás jednoduchý trik, ktorý funguje!

Ako ušetriť stovky eur? Máme pre vás jednoduchý trik, ktorý funguje!

Máte doma školáka alebo sám ste študentom? Toto neprehliadnite.

0

Začiatok školského roku sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj výdavky spojené s (ne)povinným vybavením. V dnešnej dobe treba vedieť obracať každé jedno euro, preto pre vás máme perfektný tip, ako ušetriť nie jedno, nie päť, ale rovno stovky eur. Ako? Čítajte ďalej.

Ak máte doma väčšieho školáka alebo dokonca študenta vysokej školy a chceli by ste mu spraviť s novým notebookom alebo mu len chcete vylepšiť ten jeho starý, ešte nikdy na to nebol lepší čas. Základom každého počítača či notebooku je jeho operačný systém. Tým najpoužívanejším je Windows 10, ku ktorému sa skvele hodí aj balíček kancelárskych aplikácií Microsoft Office.

Bez Wordu, Excelu či Powerpointu sa na škole nepohnete, preto je dobré vidieť, že sa na nich pri ich kúpe dá ušetriť. Ako veľmi? Čo tak Windows 10 za 5,19 € za kus alebo Office od 22,29 €. Celkom slušné, že? Hlavne pri pohľade na ceny, ktoré si pýta priamo Microsoft.

Windows 10 za 5 €: Ako na to?

Ak plánujete vylepšiť počítač či notebook „od podlahy,“ nový Windows 10 je správnym rozhodnutím. Nielen, že budete mať k dispozícii aktuálne najnovšiu verziu, zároveň sa vám otvoria ja dvere k chystanému Windows 11.

Pre aktiváciu týchto cien nepotrebujete kupón.

  • Windows 10 Pro (32/64 bit)7,65 €
  • Windows 10 Pro (32/64 bi) pre 2 PC10,39 € (5,19 € za jednu licenciu)
  • Windows 10 Home8,19 €
  • Windows 10 Home pre 2 PC13,69 € (6,85 € za jednu licenciu)
  • Microsoft Office 2019 Professional Plus29,29 €
  • Microsoft Office 2016 Professional Plus22,29 €

Odporúčame: Microsoft Office od 22 €

Ak sa chystáte preinštalovať počítač alebo ho len vylepšiť, dobrý spôsob ako a kde začať je (okrem samotného Windowsu) aj balíček kancelárskych aplikácií Microsoft Office. Obchod Keysworlds ponúka samotné licencie, ako aj balíčky operačného systému a Officu.

V prípade záujmu nezabudnite použiť kupón Efa50 a získate tak 50 % zľavu.

Ak nepotrebujete úplne najnovší Office a radšej by ste ušetrili, využiť môžete stále veľmi šikovný Office 2016. Ten je opäť dostupný samostatne alebo v kombinácii s Windows 10.

Zakúpiť si dokonca môžete aj výrazne zlacnený Microsoft 365, ktorý bežne stojí okolo 70 € ročne. Keysworlds ho pritom predáva s 50 % zľavou (kupón Efa50) len za 13,49 €.

  • Microsoft 365 Pro Plus (1 zariadenie, 1 rok)13,49 €
  • Office 365 + Windows 10 Pro18,35 €

50 % na zvyšok – použite kupón Efa50

Ak ste nenašli nič, čo by vás zaujalo, máme pre vás ešte pár tipov. Tie sa hodia aj tým, ktorí nepoužívajú notebook či PC s Windowsom ale Mac alebo Macbook. Opäť platí rovnaký kupón Efa50, ktorý vám zabezpečí 50 % zľavu.

Rýchlosť, cena a 100 % hodnotenie

Keysworlds je overený obchodník, ktorý sa špecializuje na predaje CD kľúčov a licencií pre rôzny softvér. Po zaplatení vám bude licencie doručená na vami zadaný e-mailový účet do niekoľkých minút.

V prípade, že by ste počas objednávania alebo po zadaní objednávky narazili na problém, neváhajte kontaktovať podporu obchodu na emailovej adrese service@keysworlds.com, ktorá vám rada pomôže. K dispozícii je 24/7.

V spolupráci s Keysworlds.