Úvod Zaujímavosti KUGOO Kirin M4 Pro: Výkon 500 W, maximálnou rýchlosť 45 km/h a...

KUGOO Kirin M4 Pro: Výkon 500 W, maximálnou rýchlosť 45 km/h a dojazd až 60 km!

Maximálna rýchlosť v meste tak vysoká ako pri autách. Toto je skutočné monštrum.

1

Leto sa k Slovensku pomaly ale isto približuje. Teploty sa na mnohých miestach dotýkajú 20 stupňov, a tak sa nikomu z nás nechce sedieť doma. Mnohí už po meste jazdia na elektrických bicykloch, niekto možno aj na kolobežke. Ak by ste však chceli zvýšiť nielen komfort jazdy, ale aj rýchlosť akou sa po meste presúvate, máme pre vás perfektné tipy.

KUGOO Kirin M4 Pro

Cena: 626,54 € | Kupón: GKB807S | Poštovné: Zadarmo

Kolobežka disponuje veľkými, 10-palcovými pneumatikami, vďaka čomu ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a pohodlie pri cestovaní. Zároveň sa hodí na cesty, chodníky či prírodné chodníčky.

Jej srdcom je výkonný 500 W motor, ktorý ju dokáže rozbehnúť na maximálnu rýchlosť 45 kilometrov za hodinu. Poviem vám, že 45 km/h na kolobežke pôsobí výrazne rýchlejšie než v aute či na motorke a bohato to stačí na azda na všetko.

Motor je naprogramovaný na 3 úrovne výkonu (15 km/h, 30 km/h, 40 km/h), aby sa nestalo, že niekde, kde je veľa ľudí pridáte „plyn“ a kolobežka neriadene vystrelí rýchlosťou, aká na danú situáciu nie je vhodná. Súčasťou výbavy je aj predné LED svetlo a červené svetlo vzadu.

Kotúčové brzdy vpredu aj vzadu

Zastaviť takúto mašinku vyžaduje poriadne brzdy. Vpredu aj vzadu sa preto nachádzajú kotúčové brzdy, ktoré s tým nebudú mať žiadne problémy. Všetky potrebné informácie o stave kolobežky môžete samozrejme sledovať na displeji, ktorý sa nachádza na riadidlách.

KUGOO Kirin M4 je kolobežka a preto je aj napriek svojmu výkonu skladacia. Hravo ju teda preveziete v aute alebo kľudne aj v MHD. Vzhľadom na obrovskú batériu a robustnú konštrukciu však kolobežka váži slušných 23,2 kilogramu. Celé balenie (krabica) váži 26,8 kilogramu. Ak si ju teda objednáte, buďte pripravení na poriadne veľký balíček.

Kúpiť si ju môžete v obchode Geekbuying za 626,54 €. Použite kupón GKB807S.

Kolobežka sa nachádza v európskom sklade, preto vám príde rýchlo a hlavne bez doplácania akýchkoľvek poplatkov za doručenie.

V prípade, ak nepotrebujete dojazd 60 km a uspokojili by ste sa aj s dojazdom 45 km odporúčame model Kugoo Kirin M4, ktorý je veľmi podobný. Aj k tejto kolobežke máme kupón GKB638S znižujúci cenu na 532,55 €.