Úvod Zariadenia Zvažujete kúpu Smart hodiniek? Z týchto 5 kúskov si určite vyberiete

Zvažujete kúpu Smart hodiniek? Z týchto 5 kúskov si určite vyberiete

Hľadáte hodinky? Pozrite si týchto 5 tipov.

10
Smart Watch Showing Heartbeat Monitor On Woman's Hand

Cestu k smart hodinkám si nachádza čím ďalej tým viac používateľov. Dôvodom je rýchly, spoľahlivý a komfortný prehľad o fyzických aktivitách, sledovanie zdravotného stavu a v neposlednom rade notifikačné centrum na vašom zápästí.

Produktov tejto kategórie je neúrekom. Vybrali sme preto pre vás 5 najzaujímavejších smart hodiniek, ktoré určite stoja za to.

Pre náročných: Apple Watch Nike Series 6 (44 mm) 

Ak ste majiteľom smartfónu od spoločnosti Apple, najlepšou voľbou budú smart hodinky od rovnakého výrobcu. Apple Watch najlepšie fungujú s operačným systémom iOS. Od spárovania zariadení, až po využívanie notifikácií, telefonovania či odpovedania na správy pocítite zameranie na používateľa.

V spolupráci so spoločnosťou Nike prinášajú Apple Watch Nike Series 6 dokonalého partnera na beh. So špeciálnym režimom umožňujú aj beh po zotmení. Množstvo tréningových režimov, meranie tepu, EKG, vodotesnosť do 50 m alebo Apple Pay je len zlomok z dôvodov, prečo používať Apple Watch. 

Elegancia na zápästí: Garmin Venu

Garmin je dlhodobo synonymum bežeckých hodiniek. Garmin Venu však vybočujú z radu. Nie sú totiž len doplnkom, ktorý využijete pri bežeckom tréningu. Vďaka dizajnu a elegantnému vzhľadu ich môžete používať denne.

Hodia sa na bežeckú dráhu rovnako, ako sa hodia do kancelárie, alebo návštevu reštaurácie. Vysoko jasný AMOLED displej vám poskytne 5 dňovú výdrž batérie bez kompromisu. Počas tréningu sa môžete spoľahnúť na vstavané GPS, meranie tepu a VO2 Max. Garmin Venu sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS. 

Zlatý stred: Samsung Galaxy Watch 42 mm

Smart hodinky od Samsungu spájajú výhody inteligentných hodiniek s vizážou tých klasických. Vďaka elegantnému kovovému telu a širokému výberu ciferníkov ich jednoducho zladíte s vašim štýlom.

Rovnako sú spoľahlivým tréningovým partnerom. Množstvo tréningových režimov, vstavané GPS, meranie tepu a vodeodolnosť z nich robí všestranným pomocníkom pri vašich obľúbených aktivitách. So Samsung Galaxy Watch získate dokonalý prehľad o dosiahnutých cieľoch a vašej kondícii.

Odolné a spoľahlivé: Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2 sú vďaka prepracovanému dizajnu, odolnému sklu a kovovému telu stvorené zdolávať všetky vaše výzvy. Vody sa nezľaknú, sú vodotesné do hĺbky až 50 metrov.

Huawei Watch GT2 spájajú výhody inteligentných hodiniek a športesteru zároveň. Vďaka nim budete mať prehľad o intenzite vášho tréningu, srdcového tepu, množstve spálených kalórií, ale aj VO2 Max. Vďaka funkcií TruSleep môžete monitorovať aj kvalitu vášho spánku. Kompatibilné sú s operačnými systémami Android a iOS.

Ľudová voľba: Niceboy X-Fit watch

Ak hľadáte cenovo dostupnú alternatívu, Niceboy X-Fit watch je pre vás to pravé. Tieto inteligentné hodinky majú minimalistický dizajn s hliníkovým telom. Vďaka vysokej výdrži vás budú sprevádzať 7 dní bez nabitia.

Poskytujú možnosť zobraziť notifikácie o prijatých správach, hovoroch, ovládanie hudby alebo informácie o počasí. Pri tréningu si môžete vybrať jeden zo šiestich tréningových režimov. Hodinky zmerajú počet krokov, prejdenú vzdialenosť, ako aj srdcový tep. Vďaka monitoringu spánku získate prehľad o vašich spánkových cykloch. Kompatibilné sú s operačnými systémami Android a iOS.