Úvod Novinky Xiaomi Urevo U1 a výškovo nastaviteľný stôl ACGAM: Homeoffice snov!

Xiaomi Urevo U1 a výškovo nastaviteľný stôl ACGAM: Homeoffice snov!

1

Tento, aj minulý rok si mnohí z nás museli zvyknúť na nový spôsob práce a štúdia – z domu. To môže mať výhody, zároveň však aj nevýhody. So zavretými posilňovňami sa niektorí neprinútia začať cvičiť alebo sa aspoň trochu hýbať (z tohto skutku sme tiež vinní).

Nemusíte sa však báť, Xiaomi má riešenie aj na tento problém. Xiaomi Urevo U1 je kompaktný bežecký alebo skôr chodiaci pás, ktorý sa postará o aspoň čiastočný pohyb, a to dokonca pri práci. Pýtate sa ako? Je skvelým doplnkom pre výškovo nastaviteľný stôl ACGAM.

Xiaomi Urevo U1

Cena: 243,68 € | Poštovné: Zadarmo | Sklad: EÚ

Táto ponuka sa skladá z dvoch samostatných produktov (ktoré si môžete aj samostatne kúpiť). Urevo U1 je bežecký pás priamo od Xiaomi s troma režimami rýchlosti až do 6 km/h.

Vzhľadom na to, že je určený do domácností ho inžinieri spoločnosti navrhli tak, aby bol čo najtichší (menej ako 62 decibelov) a samozrejme čo najbezpečnejší. Jeho súčasťou je aj diaľkový ovládač, pomocou ktorého ho môžete zapnúť/vypnúť a samozrejme aj meniť rýchlosti.

Vďaka hrúbke len 6,5 centimetra ho hravo môžete schovať napríklad pod pohovku alebo posteľ. Doma vám tak nezaberie veľa miesta. Určený je pre ľudí s hmotnosťou do 90 kg. Samotné zariadenie pritom váži 25 kg.

Pri bežeckom páse sme boli prekvapení tým, aké jednoduché ho bolo sprevádzkovať. Stačilo, že sme ho vytiahli z krabice a zašli na ňom prvé 3 kilometre (kvôli zoznámeniu sa) a pás následne automaticky odomkol všetky dostupné režimy.

Samotné používanie je následne extrémne jednoduché. Všetko ovládate pomocou diaľkového ovládača. Je trochu škoda, že pás nie je „smart“ a neprenáša informácie do smartfónu. Ak však chcete, môžete si ich do vami zvolenej aplikácie zapísať, keďže pás ich zobrazuje na svojom zabudovanom displeji.

Ak máte záujem len o bežecký pás Xiaomi Ureva U1, samostatne stojí 243,68 € s poštovným z EÚ skladu zadarmo (UPS kuriér).

Stôl ACGAM: V čom je dobrý?

Cena: 210,07 € | Poštovné: Zadarmo (EÚ)

Spolu s pásom sme testovali aj výškovo nastaviteľný stôl ACGAM, ktorý je nemenej zaujímavý, hlavne pri pracovaní z domu. Stôl poskytuje rozsah nastavenia výšky 45 cm (od 70 cm po 115 cm) bez dosky. Zároveň disponuje možnosťou nastaviť aj šírku od 105 cm až po 165 cm. Vzhľadom na to, že doska nie je súčasťou balenia odporúča výrobca zakúpiť dosku s rozmermi 120 cm – 180 cm (šírka) a 60 – 80 cm (hĺbka).

Súčasťou stola ACGAM je aj systém, ktorý automaticky spozná ak narazí na prekážku a nebude sa naďalej znižovať aby nepoškodil nábytok, ktorý môže byť pod ním. Celá inštalácia vám nezaberie viac ako 10 minút, no odporúčame, aby pri nej boli aspoň dvaja ľudia. Stôl, resp. rám stola, vám príde rozobratý a napasovanie jednotlivých dielcov môže byť pri skladaní o sile jedného človeka relatívne náročné.

Následne vám už len stačí na rám osadiť dosku vášho výberu (objednajte si ju dopredu) a máte hotovo. Keď stôl skombinujete s bežeckým pásom, vytvoríte si fantastické kombo, ktoré si okamžite zamilujete.

Podobne to je aj pri výškovo nastaviteľnom stole ACGAM, ktorý stojí taktiež 210,07 € s poštovným zadarmo. Zadarmo k nemu dostanete podložku na státie.

Xiaomi Urevo U1 a stôl ACGAM: Verdikt

Obe zariadenia sú extrémne jednoduché na poskladanie a používanie. Vďaka všestrannosti stola ACGAM v kombinácii s malým, no výkonným pásom Xiaomi Urevo U1 si zdravý home office vytvoríte kdekoľvek. Či už v paneláku alebo v rodinnom dome.
Za zapožičanie ďakujeme spoločnosti Geekbuying.
PREHĽAD RECENZIE
Celkové hodnotenie
95 %