Bezrámikový smartfón do 200 €? Pozrite sa na tohto chystaného fešáka!

Bezrámikový smartfón do 200 €? Pozrite sa na tohto chystaného fešáka!

3

Vyzerá to tak, že na scénu bezrámikových smartfónov príde ďalší hráč. Prekvapivo je ním čínska spoločnosť Doogee, ktorá je známa lacnejšími, no stále výborne vybavenými smartfónmi.

Podobne, ako aj zvyšok ich portfólia, ani novinka s názvom Doogee Mix nezničí vašu peňaženku. Tá nemá prekročiť hranicu 200 dolárov.

Dizajn samotného zariadenia je očividne inšpirovaný ďalším zariadením s prívlastkom „Mix“ – Xiaomi Mix. V praxi to znamená, že zariadenie bude mať len jeden rámik, a to na spodnej časti zariadenia, kde je umiestnená aj predná kamera, ako aj domovské tlačidlo.

Doogee Mix zároveň ponúka duálny zadný fotoaparát so 16 Mpx8 Mpx rozlíšeniami. Zariadenie disponuje 5,5-palcovým AMOLED displejom, procesor Helio P254 GB/6 GB RAM s výberom 64 alebo 128 GB úložiska.

Telefón by sa na trh mal dostať už budúci mesiac, teda v máji.

 • !!!

  Bezrámikový..ja tam vidím dosť hrubý rámik (nič v zlom)

 • Em

  Fotoaparat v pravom dolnom rohu je super pre pravakov. Radsej tam nemali dat ziadny :D Moc spicate rohy a hruby spodny ram + horny hlasovy reproduktor zabudovany v displeji? Pride mi to ako „kupou tohto produktu podporite handikepovanych ludi“. Nic v zlom detto :D

  • FILO

   Súhlasím :D keď už ponechať rám tak hore no o niečo užší aby sa tam zmestili senzory, hlasový reproduktor a foťák a bolo by..