Toto sú odolné kryty pre očakávaný Galaxy S8. Výrobca UAG ich už...

Toto sú odolné kryty pre očakávaný Galaxy S8. Výrobca UAG ich už zverejnil na svojom webe

1
Galaxy S8

Spoločnosť UAG (Urban Armor Gear) je známa produkciou vysoko odolných krytov a príslušenstva hlavne pre smartfóny, ale aj iné digitálne zariadenia.

Vďaka ich typickému dizajnu kryty vždy spoznáte na prvý pohľad. Zväčša k nim inklinujú užívatelia pohybujúci sa v drsnejších podmienkach. Tieto kryty si kupujú aj jedinci, ktorým má tendenciu všetko vypadávať z rúk.

Konštrukcia a prevedenie krytov zabezpečuje, že smartfóny prežijú takmer akýkoľvek pád na zem alebo hodenie o stenu v prípade nervového podráždenia (SMS s informáciou o vyčerpaných dátach a pod.).

Ak si plánujete zadovážiť Samsung Galaxy S8, aj ten budete môcť ochrániť pred vonkajšími vplyvmi krytom výrobcu UAG. Dokonca si ho už môžete predobjednať. Stačí zájsť na oficiálnu stránku, kde je k dispozícii rovno šesť farebných prevedení.

Galaxy S8

Kryt UAG Pathfinder vás aj s daňou bude stáť približne 50 eur, no to teraz nie je dôležité. Vďaka krytom vieme, ako bude Galaxy S8 aspoň z časti vyzerať. Snímač odtlačkov na zadnej strane zariadenia vyobrazenie krytov potvrdilo, rovnako tak absenciu domovského tlačidla pod displejom. Dobre sú badateľné tiež výrazne zoštíhlené rámy hornej a dolej časti smartfónu.

Vyzerá to, že si dal Samsung na vyhotovení modelu Galaxy S8 skutočne záležať. Pohľad na kryt s Galaxy S8 už vidíte v článku vyššie, pohľad na ďalšie farebné prevedenia poskytne oficiálny e-shop, ktorý nájdete na >tejto adrese<.

  • Tritium

    Odolne, myslite nehorlave?