Na YouTube môžete pozerať videá z rôznych uhlov

Na YouTube môžete pozerať videá z rôznych uhlov

6
YouTube

YouTube opäť raz dokazuje, že čo sa týka streamovania videí, je jednoznačne najlepší. Po tom, čo sprístupnil 4K a 60 fps obsah, sa na známu stránku dostáva ďalšia skvelá funkcia. Niektoré videá môžete po novom pozerať z rôznych uhlov.

Momentálne je novinka iba na jednom videu od známej YouTube hviezdy Madilyn Bailey. Prepínať medzi rôznymi uhlami sa dá jednoducho. Všetko je dokonale plynulé, no logicky budete potrebovať rýchle pripojenie na internet. Načítavať štyri videá naraz je totiž trochu náročnejšie.

Nová funkcia je prístupná pre všetkých užívateľov YouTube a využiť ju môžete po vyplnení krátkeho formulára. Novinka bude obzvlášť zaujímavá pri streamovaní obsahu naživo. Síce ešte chvíľu potrvá, než sa začne využívať bežne a určite ju čaká veľa vylepšení, no YouTube je rozhodne na dobrej ceste. V budúcnosti sa teda môžeme tešiť na lepšie služby, aké momentálne ponúka klasická televízia. Tam si totiž uhol rozhodne neprepnete.

youtube (4)
youtube (2)
youtube (3)
youtube
 • Peter Dragúň

  Mohli ste dat aj odkaz na video a nie len na kanál a potom musím to video hľadať

 • Nesbin

  vsetci vieme pri akom druhu filmov by sme uvitali tuto funkciu :D

  • Ypsilon

   Sto bodov :D Ale urcite si mal na mysli hudobne koncerty, ze? :D

 • Filip Memotatakashi Kollár

  a este lepsie by bolo keby sa take videa dali aj bezne nahravat na youtube (napr nahram 4 videa a zvolim si ktore je z ktoreho uhla) a bolo by to dobre vyuzitelne aj pre streamerov co maju viac kamier :D

  • Samuel Slavkovský

   Stačí čítať článok :)
   Táto fukcia je dostupná pre každého, kto o ňu má záujem.. Stačí vyplniť formulár.

 • NTN Labs

  Ide to.