V obchode Google Play môžeme nájsť niekoľko kvalitných aplikácií, ktoré riadia našu agendu a starajú sa o naše dôležité dátumy.

Medzi rozhodne najlepšie a najkrajšie patrí Sunrise kalendár, ktorý dokáže synchronizovať dáta ako s Google účtom, Exchange tak s iCloud-om.

Podľa zatiaľ nepotvrdených informácií však túto aplikáciu kúpil gigant Microsoft a to za závratnú sumu 100 miliónov dolárov.

Ani jedna strana zatiaľ akvizíciu nechcela potvrdiť, špekulovať však môžeme o zámere Mirosoftu.

Podobne totižto prevzal veľmi kvalitnú mailovú aplikáciu Acompli, ktorá sa pravdepodobne veľmi hodila pri inovovaní a rebrandingu Outlook aplikácie, ktorá je už k dispozícii.

Predpokladať tak môžeme, že Microsoft kúpil Sunrise kalendár s podobným zámerom, a to opäť vylepšiť vlastné portfólio.

Možno sa tak dočkáme aj Sunrise webového alebo desktopového klienta pre kalendár.

 • Róbert Seman

  Po odkúpení microsoftu už nebude najkrajšia a najlepšia…

  • Martin Komínek

   Uz pred odkoupenim to nebyl zadnej zazrak. Na prvni pohled super, ale po dvou mesicich me tak vysirala ze sla pryc :)

 • JaroB

  Nebol ten kalendár najprv na iOS a až po dlšej dobe prišiel na Android? čo ma od neho úplne odradilo bolo, že pri prvom spustení sa musel zadávať účet a nevedel pracovať offline iba s vnútorným kalendárom telefónu…

 • NTN Labs

  Vyskusam asi…

 • SeppWinkler

  Ešte omnoho lepší je SolCalendar. Má pekný dizajn, vynikajúce funkcie a navyše ešte aj úlohy a repetitívne úlohy v kalendári (hlavne vďaka tejto zriedkavej a pre mňa potrebnej funkcii som ho našiel). Odporúčam vyskúšať.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=net.daum.android.solcalendar

 • Oliver

  Tiež som chcel prejsť na nový kalendár ale nevedel som čo so starým kalendárom. Našiel som super program ktorý dokáže synchronizovať kalendáre od rôznych poskytovateľov.
  http://tipyatrikypreoutlook.blogspot.com/2016/02/synchronizacia-exchange-kalendara-s.html