TIP NA APLIKÁCIU: Zrýchlite a vyčistite Android zariadenie pomocou The Cleaner

TIP NA APLIKÁCIU: Zrýchlite a vyčistite Android zariadenie pomocou The Cleaner

4

Máte preplnenú kapacitu v úložnom priestore, no i napriek tomu nechcete nič dôležité vymazať? Sem-tam sa Android zariadenie sekne či nefunguje úplne plynulo? Vyskúšajte potom aplikáciu The Cleaner a v priebehu niekoľkých sekúnd tak nepochybne pocítite mierne zlepšenie. 

Android aplikácia The Cleaner, ako je zrejme už jasné z názvu, spraví menší poriadok s nadbytočnými súbormi v úložnom priestore pre dáta, vďaka čomu sprístupní zopár megabajtov, a taktiež si hravo poradí aj s uprataním operačnej pamäte RAM. Žiadne zložité ovládanie, stačí len pár dotykov a nečakané problémy môžu pominúť. Nechýba ani možnosť nastaviť automatické skenovanie v pravidelných intervaloch (denne, každý druhý deň, týždenne) alebo možnosť vybrať si farebnú tému pre užívateľské prostredie, ktoré vývojár aplikácie spracoval skutočne elegantne.

The Cleaner sa nachádza v obchode Google Play zdarma.

[app]com.liquidum.thecleaner[/app]

Zdroj: play.google.com
 • maly_jano

  Appka nic moc, poznam vela cleanerov ktore su ovela lepsie. Paci sa mi ale ten vas novy dizajn. Fakt zmena k lepsiemu aj ked si na nu budem musiet zvyknut

 • game

  Appka naozaj nič moc je ich plno a dokonca mi mrzne touchwiz hodinky sa chovajú spomalene nakolko mi hore na liste ukazuje cas a widget na obrazovke mrzne aj o 3-4 minuty az ked ho odstranim a pridam nanovo uz je vsetko v poriadku preto použivam iny cleaner(mam note 3)

  • Lubosko

   Aj nabuduce si kup Samsung :D :D

   • game

    Chytrak ako vzdy….