Úvod Aplikácie TIP NA APLIKÁCIU: Inteligentný prepínač tichého režimu – Shush!

TIP NA APLIKÁCIU: Inteligentný prepínač tichého režimu – Shush!

0

Určite sa už niekomu stala situácia, kedy zabudol na smartfóne vypnúť tichý režim a nezdvihol tak kvôli tomu dôležitý hovor.  S Android aplikáciou Shush! by sa však takáto situácia stala len veľmi ojedinele.

Veľkou výhodou aplikácie Shush! je to, že je plne automatizovaná. Čo to znamená? – žiadne manuálne spúštanie ani zložité nastavenia. Stačí len aktivovať tichý režim klasickým spôsobom a pred jeho zapnutím sa aplikácia sama prostredníctvom pop-up okna opýta, kedy si prajete tichý režim znovu vypnúť. 1 hodina, 2 a pol… čas je už na Vás. Zobrazené okno navyše ponúkne aj výber úrovne hlasitosti zvonenia po vypnutí režimu.

Užívateľské prostredie spracovali vývojári podľa predpísaných Android smerníc od Google; tešiť sa tak môžete z lahodného pôžitku na náš obľúbený Holo dizajn. Samotná aplikácia nie je absolútne komplexná. Príjemná jednoduchosť tak bok po boku dopĺňa skvelú využiteľnosť počas každodenných situácií.

A to najlepšie na záver – Shush! si môžete stiahnuť z obchodu Google Play celkom zdarma. [app]com.publicobject.shush[/app]

Zdroj: play.google.com via thenextweb.com