Batéria ktorého z najnovších smartphonov vydrží najdlhšie?

Batéria ktorého z najnovších smartphonov vydrží najdlhšie? [INFOGRAFIKA]

6

Populárny časopis Which? včera publikoval zaujímavú infografiku o tom, ktorému z najnovších a najpopulárnejších smartphonov rôznych operačných systémov sa darilo, čo sa týka batérie najlepšie.

Je nutné poznamenať, že test pomocou ktorého vznikla infografika neberie v úvahu celkovú životnosť batérie. Z tohto dôvodu sa HTC One umiestnil na poslednom mieste v teste nabíjaní úplne vybitej batérii, keďže HTC sa rozhodli spomaliť proces nabíjania aby tak zvýšili životnosť ich batérií.

iPhone 5 sa však nabije zo všetkých zariadení najrýchlejšie, no čo sa týka výdrže batérií, je takmer na poslednom mieste. Z testu ako aj z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že Galaxy S4 je čo sa týka batérie skutočný víťaz. Nechytá sa naň ani HTC One, ani Xperia Z.

which

Ako ste na tom s výdržou batérie Vy? Neváhajte nám poslať screenshoty prehľadu výdrže batérie, ktorý nájdete v Nastavení > Batéria.

Zdroj: LandofDroid via AndroidMarket
 • Tomáš von Trojčák

  Ten charging time u S4 je podľa mojich skúseností 100min,pričom má najväčšiu kapacitu

  • Palo

   Súhlasím, 100-110 cca :)

 • Dominik Ladoš

  Na htc evo 3d to nabijem za 80minut ale nejak extra dlho to nevydrží

 • Palo Žabka

  Ja by som práve ocenil aby boli viaceré typy nabíjačiek alebo aspoň nejaké módy pre nabíjačky… Viem že moja s4ka sa dokáže nabiť do dvoch hodín, čo je pekné, ale keď ja dávam každý deň nabiť mobil večer pred spaním je mi jedno koľko sa bude nabíjať… Hlavne aby som pri vstavaní vypnul mobil z nabíjačky a mobil bol nabitý… Viem že keď sa mobil dlhšie nabíja tak sa šetrí i batéria, takže by som ocenil keď už je teraz všetko „smart“ prečo i nabíjačka nemôže byť smart. Neviem či majú aj ostatný taký názor ale nie vždy čo je rýchle je i dobré.
  Feel free to comment…

 • skat

  Z tychto mobilov najviac vydrzi droid maxx

 • moila

  Nedavno som mal zakupeny Sencor Element P500 s 3000mAh bateriou a vydrzal v plnej prevadzke 3 dni aj 17hodin. A to s dvomi aktivnymi sim kartami, zapnutou wifi a normalnym jasom obrazovky, plus v noci som ho nevypinal, bol prosto tento cas stale zapnuty. Pouzival som v nom firemnu kartu, na ktoru dostavam dost telefonatov. Internet som pouzival cca 3 hodiny denne cez wifi. GPS a Bluetooth bol vypnuty. Telefon som vratil z dovodu, ze mi 5 palcovy displej nevyhovoval v urcitych situaciach bol priliz velky. Ale inak som bol spokojny so vsetkym, Skoda ze mensie sencory nemaju take parametre (hlavne baterku) a dizajn, konecne by som si nasiel telefon…