LeEco Le Max 2

Úvod LeEco LeEco Le Max 2

Nadupaný LeEco Le Max 2 so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom v bleskovom predaji!

LeEco Le Max 2 síce nie je tohtoročným high-end smartfónom, no jeho parametre sú stále vlajkové. Po predstavení zaujal nízkou uvádzacou cenou, ktorá medzičasom ešte viac klesla.

Chcete poriadne nadupaný smartfón? Tento EÚ sklad ich ponúka s parádnymi cenami!

Ak vás od kúpy telefónu z čínskeho e-shopu odrádza len dlhá čakacia doba či colné poplatky, máme pre vás dobrú správu. Internetový predajca TomTop.com nás dnes informoval o štyroch vynikajúcich zariadeniach, ktoré si môžete objednať z nie tak vzdialeného nemeckého skladu.

Jeden z najlepších smartfónov minulého roka s 2K displejom teraz za šialene nízku cenu!

Partnerský e-shop nášho známeho e-shopu TomTop s názvom Cafago, nás dnes informoval o aktuálnej akciovej ponuke na vynikajúci smartfón čínskej špičky LeEco s názvom Le Max 2.

TOP telefóny za 200€? Máme pre vás perfektné tipy, ktoré by ste nemali prehliadnuť!

Nový rok sa pomaly rozbieha a novoročné výpredaje s ním. Známy čínsky e-shop GearBest.com si pre vás pripravil doslova novoročnú apokalypsu cien.

Sú čínske telefóny naozaj tak dobré? Toto ponúka jeden z tých najlepších!

Vianoce sa blížia naozaj rýchlejšie, ako sa mnohým z nás zdá alebo ako by si mnohí z nás želali. Predvianočných akciových ponúk neustále pribúda a s nimi priamo úmerne aj plné obchody, nákupný ošiaľ a dlhé rady pri pokladniach.

Neviete čo uložiť pod stromček? Inšpirujte sa týmito TOP ponukami za najnižšie ceny!

Aj keď je to ťažko uveriteľné, Vianoce sa pomaly ale isto blížia, a tak by sme mali začať aspoň uvažovať nad tým, čím obdarujeme svojich najbližších. Dávame vám preto echo na ďalšiu veľkú predajnú akciu, tentokrát ponúkanú zo strany našich kamarátov z GeekBuying.com.

3 TOP vlajkové lode za mimoriadne výhodnú cenu!

Náš ďalší partnerský e-shop v týchto dňoch spúšťa zaujímavú akciu, o ktorej nás samozrejme nezabudol informovať. Týka sa troch vlajkových lodí rôznych výrobcov, ktoré sú pre vás v ponuke za zníženú cenu a s bonusom v podobe zľavového kupónu.

Kúpte si poriadne delo: LeEco Le Max 2, jeden z najvýkonnejších smartfónov je teraz v akcii!

Nestáva sa často, že by sa top modely niektorých výrobcov dostávali do zliav. Väčšinou sa takéto akcie týkajú hlavne lacnejších modelov, ktoré ani zďaleka neponúkajú takú výbavu, ako vlajkové lode. Ak hľadáte smartfón, ktorý v zuboch roztrhá všetko, čo mu príde po ruky, ste na správnej adrese.