Úvod Novinky Aktuálne DOŽIVOTNÁ a legálna licencia za 7 €: Slováci majú príležitosť získať Microsoft...

DOŽIVOTNÁ a legálna licencia za 7 €: Slováci majú príležitosť získať Microsoft Office extrémne lacno (časovo obmedzené)

Najmodernejší Windows 11 s podporou AI ešte nikdy nebol lacnejší. Obrovská zľava, ktorá platí dnes sa týka aj balíka kancelárskych programov Office.

3

Za Office 2021 a Windows 11 netreba míňať veľa! Vďaka Godeal24 si môžete kúpiť slávny kancelársky balík a nový systém od Microsoftu za extrémne výhodnú cenu s doživotnými licenciami.

Microsoft Office je už dlho svetovou jednotkou v oblasti kancelárskeho softvéru, ale nie vždy je možné si tento balík dovoliť. Či už ide o prácu alebo štúdium, mesačné predplatné nie je ani zďaleka praktické a ekonomické a stačí, aby sa jedna z vašich platieb pokazila, a balík prestanete používať.

Ak sa teda chcete zaobísť bez predplatného a pritom mať neobmedzený prístup k softvéru, ktorý používate každý deň, využite špeciálnu ponuku Godeal24 a získajte balík Microsoft Office Professional 2021 doživotne len za 28,75 € (namiesto 299 €).

Balík Microsoft Office Professional 2021 vám poskytuje prístup k celému radu základného softvéru, ako sú Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a Teams pre používateľov počítačov Mac, ako aj Publisher a Access pre používateľov počítačov PC, a to všetko bez predplatného.

Táto jednorazová platba vám umožní nainštalovať všetky tieto nástroje na jeden počítač na osobné alebo profesionálne použitie. Využite výhody okamžitého stiahnutia po použití kódu a kvalitného zákazníckeho servisu, ktorý vám zabezpečí hladký a bezproblémový priebeh.

Na rozdiel od služby Microsoft 365 nie je potrebné predplatné, takže si môžete jednoducho a bez problémov užívať služby balíka Microsoft Office.

Office 2021 Pro s 90 % zľavou – kupón GG62

Windows 11 dočasne s extrémnou zľavou

Kupón: GG50

Ak už Office máte, no potrebovali by ste najnovší Windows 11, ktorý vám pravdepodobne zaručí bezproblémový upgrade na pripravovaný Windows 12, prišli ste na správne miesto.

Office + Windows = najväčšia zľava s kupónom GG62

🎫 Kupón: GG62

Najvýhodnejšie sú samozrejme balíčky, v ktorých predajca spája jednu licenciu Windows s licenciou na balíček kancelárskych programov Office. Vybrať si môžete medzi Windows 11, Windows 10, Office 2019 a Office 2021.

Špeciálne verzie pre špeciálne projekty

🎫 Kupón: GG50

Ak pracujete na špeciálnych projektoch, ktoré často vyžadujú špeciálne vybavenie, možno práve tu nájdete to, čo potrebujete. Možno je to Windows Server, možno Visual Studio 2022 a možno Visio Professional.

Špičkové programy za „pár drobných“

Nakoniec vám ešte odporučíme niekoľko vynikajúcich programov. Ashampoo PDF Pro 3 vám umožní pracovať so všetkými PDF súbormi na vysokej úrovni. Photo Commander 17 si zas poradí s úpravou fotografií.

Absolútna garancia okamžitého dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaní, obchod prevádzkuje nepretržitú podporu. Licencia by vám mala do niekoľkých minút pristáť v emailovej schránke, no ak sa tak nestane, neváhajte a kontaktujte podporu na adrese service@godeal24.com, kde vám rýchlo a profesionálne pomôžu.

O tom, aký je GoDeal24 obľúbený predajca, sa môžete presvedčiť aj v recenziách na platforme TrustPilot, kde obchod dostal 98 % hodnotenie.