Úvod Novinky Aktuálne AKTUÁLNE: Špičkový Windows 11 s AI je len DOČASNE za 9 €!...

AKTUÁLNE: Špičkový Windows 11 s AI je len DOČASNE za 9 €! Klesla aj cena Office 2021 Pro! (TIP, kde ho kúpiť)

Najmodernejší Windows 11 s podporou AI ešte nikdy nebol lacnejší. Obrovská zľava, ktorá platí dnes sa týka aj balíka kancelárskych programov Office.

0

Microsoft to tento rok rozbehol skutočne naplno. Svoj operačný systém vylepšil azda najviac za poslednú dekádu. Windows 11 totiž začal podporovať najpokrokovejšiu umelú inteligenciu ChatGPT, ktorú môžete mať v systéme aj vy. Ak ešte nemáte nový Windows 11, teraz je na aktualizáciu ideálny čas. Kúpiť si ho totiž môžete len za 10 €. Poradíme vám, ako na to.

S takouto ponukou prichádza obchod GoDeal24, ktorý do ponuky okrem Windows 11 zaradil aj špičkový Office 2021 Pro, ktorého cena klesla na tohtoročné minimum. Kúpiť si ho môžete len za 27,25 € a ak si ho kúpite spolu s Windows 11, za operačný systém nezaplatíte ani 10 €. Za takýto balíček si totiž obchod pýta len 38,59 €. No ak by ste sa chceli zložiť s kamarátmi alebo rodinou, Office 2021 Pro dokonca môžete získať len za 17,25 €. Stačí, ak si kúpite balíček 5 licencií, ktoré si následne rozdelíte.

Office 2021 Pro s 90 % zľavou BEZ nutnosti kupónu

Windows (ilustr. obr.) | Zdroj: Microsoft

Windows 11 dočasne s extrémnou zľavou

Ak už Office máte, no potrebovali by ste najnovší Windows 11, ktorý vám pravdepodobne zaručí bezproblémový upgrade na pripravovaný Windows 12, prišli ste na správne miesto.

Zdroj: Microsoft

Office + Windows = najväčšia zľava s kupónom GG62

🎫 Kupón: GG62

Najvýhodnejšie sú samozrejme balíčky, v ktorých predajca spája jednu licenciu Windows s licenciou na balíček kancelárskych programov Office. Vybrať si môžete medzi Windows 11, Windows 10, Office 2019 a Office 2021.

Špeciálne verzie pre špeciálne projekty

🎫 Kupón: GG50

Ak pracujete na špeciálnych projektoch, ktoré často vyžadujú špeciálne vybavenie, možno práve tu nájdete to, čo potrebujete. Možno je to Windows Server, možno Visual Studio 2022 a možno Visio Professional.

Špičkové programy za „pár drobných“

Nakoniec vám ešte odporučíme niekoľko vynikajúcich programov. Ashampoo PDF Pro 3 vám umožní pracovať so všetkými PDF súbormi na vysokej úrovni. Photo Commander 17 si zas poradí s úpravou fotografií.

Absolútna garancia okamžitého dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaní, obchod prevádzkuje nepretržitú podporu. Licencia by vám mala do niekoľkých minút pristáť v emailovej schránke, no ak sa tak nestane, neváhajte a kontaktujte podporu na adrese service@godeal24.com, kde vám rýchlo a profesionálne pomôžu.

O tom, aký je GoDeal24 obľúbený predajca, sa môžete presvedčiť aj v recenziách na platforme TrustPilot, kde obchod dostal 98 % hodnotenie.