Úvod Zariadenia Absolútne MONŠTRUM: 2 000 W výkon, dojazd 85 km a tajná cena!...

Absolútne MONŠTRUM: 2 000 W výkon, dojazd 85 km a tajná cena! (KUPÓN)

Obchod Geekbuying ponúka fantastickú zľavu na herný monitor KTC H32S17 a elektrickú kolobežku JOYOR S10-Z. Ušetriť môžete kopu peňazí.

0

O chvíľku tu mám prvý letný deň, čo znamená nástup niekým milovaných, no niekým zase nenávidených horúčav. Dobrou správou je, že týmto článkom potešíme obidve skupiny. Povieme si v ňom totiž o hneď dvoch zľavách na skvelé produkty v ponuke obchodu Geekbuying. Prvým produktom je herný monitor KTC, druhým elektrická kolobežka JOYOR S10-Z. Na svoje si teda prídu ako milovníci vonkajška, tak aj tí, ktorí radšej trávia horúce večery hraním hier.

KTC H32S17

🛒 Cena: 199 € | 🎫 Kupón: NNNFRSDJUIN1 | 🚚 Doručenie do SR: Zadarmo

KTC H32S17 je šikovný herný monitor s 1500R zakrivením. Nie je to však vizuál, čím sa dokáže pochváliť. Veľkým lákadlom je aj ostré rozlíšenie 2 560 x 1 440 px, vďaka ktorému vyobrazí každú hru v tých najprecíznejších detailoch. Taktiež stojí za zmienku 8-bitová farebná hĺbka, čiže možnosť zobrazenia až 16,8 milióna farieb, na ktorú možno nadviazať 99-percentným pokrytím sRGB spektra.

Uhlopriečka zahnutého displeja dosahuje 32 palcov, čo je dostatok pre tituly z azda každého žánru. Poteší však aj plynulá obnovovacia frekvencia s vrchným stropom 170 Hz. Odozva monitora pritom činí iba 1 ms. K dispozícii je taktiež podpora pre FreeSync a G-Sync.

Obraz emitovaný monitorom je nielen kvalitný, ale aj šetrný k očiam. Disponuje totiž technológiami, ktoré eliminujú škodlivé preblikávanie obrazu a limitujú objem modrého svetla.

Čerešničkou na torte je stojan, vďaka ktorému možno prispôsobiť nielen výšku monitora, ale aj jeho náklon.

Monitor KTC H32S17 si môžete už dnes zadovážiť prostredníctvom obchodu Geekbuying, a to len za 199 eur po zadaní kupónu NNNFRSDJUIN1. Poštovné na Slovensko máte zadarmo.

JOYOR S10-Z

🛒 Cena: 799 € | 🎫 Kupón: NNNJOY16 | 🚚 Doručenie do SR: Zadarmo

V tomto bode sa presúvame k druhému sľúbenému produktu, a to k elektrickej kolobežke JOYOR S10-Z. Hoci ide o jeden z tých drahších modelov, cenu dokáže opodstatniť svojou prémiovou výbavou.

Hneď na úvod možno spomenúť 18,65 Ah batériu, ktorá poskytuje dojazd až na 85 km na jedno nabitie. Stav batérie je pritom možné priebežne kontrolovať prostredníctvom LCD displeja, ktorý sa nachádza medzi pohodlnými riadidlami.

Výrobca pri konštruovaní kolobežky myslel na maximálnu jednoduchosť. Svedčí o tom nielen dizajn, ale napríklad aj to, že ju možno naštartovať stisnutím jediného tlačidla. To však rozhodne neznamená, že by boli učinené kompromisy na bezpečnosti. Práve naopak, rám je vyhotovený z tvrdeného hliníka, čo znamená, že v prípade pádu sa len tak jednoducho nezničí. Je taktiež odolný voči hrdzaveniu.

V súvislosti s konštrukciou ešte možno zmieniť prítomnosť silných svietidiel s výkonom 1,1 W, ktorá dokážu svietiť na vzdialenosť až 6 metrov. Kolobežka je teda vhodná aj na jazdu vo večerných či nočných hodinách.

O pohodlnú jazdu sa ďalej stará dvojica kvalitných 10-palcových pneumatík, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolávali tvrdším nárazom. Jazda je teda takmer vždy elegantne plynulá.

Samozrejme, nemožno opomenúť to najdôležitejšie, čiže výkon. Kolobežku poháňajú hneď dva elektromotory s výkonom 1 000 W, takže možno rátať aj s bleskovým zrýchlením a vysokou maximálnou rýchlosťou

Rovnako ako monitor, kolobežku JOYOR S10-Z si môžete zadovážiť z obchodu Geekbuying. Aktuálne vás po zadaní kupónu NNNJOY16 vyjde len na 799 eur. Aj v tomto prípade je doručenie na Slovensko zdarma.