Úvod Zariadenia Sledujte svoje predmety: 4 kusy špičkového lokalizátora dočasne stoja len 14 €!

Sledujte svoje predmety: 4 kusy špičkového lokalizátora dočasne stoja len 14 €!

Bluetooth lokalizátor na jednu batériu vydrží fungovať až 10 mesiacov. Je ohromným pomocníkom.

0

Každý z náš čas od času na niečo zabudne. Často sú to pritom drobnosti, ako presná poloha našej peňaženky, kľúčov, prípadne iných cenných predmetov. Našťastie ale existujú zariadenia, ktoré dokážu takéto strácanie redukovať či v ideálnom prípade eliminovať. A nemusia byť vôbec drahé. V tomto článku si povieme o balíčku štyroch lokalizačných príveskov Finein, ktorý vás dokopy vyjde iba na 14,89 €.

Bluetooth lokalizátor

Finein Tag: Bluetooth lokalizátor s 10-mesačnou výdržou

🛒 Cena: 14,89 € | 🚚 Doručenie do SR: Zadarmo

Všetky štyri kusy obsiahnuté v balení disponujú podporou pre globálne určovanie polohy, ktoré používa aj AirTag od Apple. To znamená, že sledovače fungujú po celom svete. Nech už sa teda nachádzate v hociktorej krajine, sledovače vám vždy pomôžu nájsť cestu späť k svojim strateným cennostiam.

Ak vlastníte iPhone, na kooperáciu so sledovačmi nemusíte sťahovať žiadny ďalší softvér. Stačí ich len spárovať a máte hotovo. O bezproblémovej kooperácii s iPhonom svedčí aj certifikácia MFi (Made for iPhone).

Ako to funguje v praxi? Sledovače sú malinké zariadenia, ktoré sa pohodlne zmestia azda kamkoľvek. Ich vizuálne prevedenie je teda zámerné. Môžete si ich napríklad vložiť do peňaženky alebo zavesiť na kľúče od auta. Akonáhle jeden z týchto predmetov stratíte, jednoducho vyšlete sledovaču príkaz, aby, začal prehrávať zvuk, vďaka ktorému ho nájdete oveľa rýchlejšie.

Rozhodne sa pritom netreba obávať príliš krátkej výdrže. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby dokázala dodávať dostatok energie na až 10 mesiacov pohotovostnej prevádzky. Časté vymieňanie batérie teda nehrozí.

Ak máte záujem, Finein Tag si teraz môžete zadovážiť v balíčku hneď so štyrmi kusmi, a to prostredníctvom obchodu CAFAGO za 14,89 €. Poštovné na Slovensko máte zadarmo.

>>> Kúpiť Finein Tag za 14,89 € <<<