Úvod Novinky Aktuálne MIMORIADNE: Cena Microsoft Office 2021 je len DOČASNE na dne. Kúpiš ho...

MIMORIADNE: Cena Microsoft Office 2021 je len DOČASNE na dne. Kúpiš ho len za 13 € a to nie je všetko! (TIPY a rady)

Na kúpu Office 2021 Pro ešte nebol lepší čas. Jedna firma práve spustila výpredaj tohto roka a špičkový softvér tak môžeš mať za pár eur.

1
Foto: Microsoft / Pixabay

Microsoft Office 2021 je najpoužívanejší balíček kancelárskych programov na svete a má na to dobrý dôvod. Je plný programov, s ktorými denne pracuje väčšina z nás či už profesionálne alebo len na občasné úkoly. Je stále dobre mať doma aktualizovaný, resp. stále aktuálny softvér či už z bezpečnostných alebo funkčných dôvodov.

Ovplyvňuje to totiž schopnosť spolupracovať na dokumentoch s vašimi kolegami alebo rodinou. No a kto by predsa chcel po rodine posielať súbory, ktoré už dnes nikto neotvorí? Každá rodina má doma takéhoto „experta,“ preto je na čase spraviť zaslúžený upgrade.

Office 2021 Pro: po novom už len 13 €

Na pomoc prichádza overený obchod GoDeal24, ktorý spustil obrovskú akciu nielen na Office 2021 Pro, ale aj na ďalšie dôležité programy či dokonca operačné systémy. Napríklad, Office 2021 Pro si môžete kúpiť už len za 24,25 €. V porovnaní s pôvodnou cenou 583,90 € ide o obrovskú zľavu, ktorú sa oplatí využiť.

Na druhej strane, zaujať vás môže napríklad aj Windows 11, do ktorého sa o malú chvíľu dostane integrácia umelej inteligencie ChatGPT. Táto verzia Windowsu momentálne stojí len 10,25 €. Opäť, ide o výrazne nižšiu cenu, než ak by ste si ho kupovali napríklad cez Alzu. Najpopulárnejšiu voľbu Slovákov sme zhrnuli nižšie:

Chceš ešte viac ušetriť? Toto je ideálny spôsob

Výrazne ušetriť sa dá ešte druhým spôsobom – kúpite si balíček Windows + Office a na svojom počítači spravíte naozaj poriadny upgrade. Je to dobré nielen pre počítač, ale aj pre vás, keďže pri sebe tak budete mať tie najlepšie a najnovšie funkcie.

Ak je vás viac, využite skupinovú zľavu

No a ak vás je viac takých, ktorí by uvítali nový Office alebo Windows, môžete sa zložiť a využiť nižšie ceny pri kúpe viacerých licencií za nižšiu cenu.

Špičkové nástroje pre PC

Nakoniec, k dobrému Windowsu a Officu patria aj šikovné nástroje, ktoré počítač pripravia na všetky potrebné úkony, ktoré od neho budete vyžadovať. Veľmi populárnymi voľbami sú riešenia od spoločnosti Ashampoo. Napríklad, PDF Pro 3 dokáže hravo narábať s akýmkoľvek PDF súborom, SystemCare 16 Pro sa zas postará o hladný chod počítača, Photo Commander 17 zas perfektne spracuje všetky fotky či obrázky.

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať. Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.