Úvod Zaujímavosti NÁVOD: Poradíme vám, ako získať Windows 10 za 5 €, špičkový Office...

NÁVOD: Poradíme vám, ako získať Windows 10 za 5 €, špičkový Office 2021 opäť najlacnejší

Lepšiu cenu ako teraz, nenájdete. Obchod GoDeal24 ukazuje, že softvér môže byť extrémne lacný,.

0

Ak pokukujete po rôznych Black Friday zľavách, nie ste sami. Nižšie ceny sú hlavne v dnešnej dobe niečo, na čo čaká veľká časť ľudí. Akcie sa pomaly ale isto objavujú vo všetkých odvetviach, technologický nevynímajúc. Nádherným príkladom je pokračujúci Black Friday v overenom obchode GoDeal24, ktorý opäť znižoval ceny na nové úrovne.

Ak totiž potrebujete čo najlacnejšiu licenciu na jeden z najkompletnejších balíčkov kancelárskych programov, Office 2021 Pro, GoDeal24 je ideálne miesto na jeho nákup. Namiesto niekoľko sto eurovej ceny si totiž GoDeal24 pýta len 24,25 €. Ak túto akciu nevyužijete, podobne nízka cena sa môže objaviť až budúci rok. Váhať by sme teda rozhodne neváhali.

Zdroj: GoDeal24

No a ak máte veľkú rodinu alebo viac kamarátov, využiť môžete perfektnú množstevnú zľavu. Pri kúpe 5 licencií každá jedna z nich vyjde len na 13,05 €. To ale nie je všetko.

LEN počas Black Friday môžete získať Windows 10 Pro len za 5,62 €. Stačí, ak si kúpite balíček dvoch licencií.

Limitovaný počet – Office 2021 za 13,05 €

To nie je všetko. Ak chcete, aktualizovať svoj systém môžete rovno na Windows 11, čo vás vôbec nemusí stáť veľa. Windows 11 Pro si totiž môžete kúpiť za 10,25 €. Navyše, k dispozícii sú aj rôzne kombinácie, ktoré môžete využiť ak máte viac počítačov alebo chcete pomôcť niektorému z vašich známych. Do popredia vyzdvihneme napríklad kombináciu Windows 11 Pro a Office 2021 Pro, ktorá predstavuje absolútnu špičku.

Windows
Zdroj: Microsoft

Windows 10 Pro za 5,62 € – len dočasne!

Najlepšia ponuka: Balíček Windows + Office

Použite kupón: GOLE62

GoDeal24 disponuje veľkou ponukou oficiálnych licencií pre rôzny softvér pre PC, Mac aj Android. Má však jednu veľkú výhodu. Namiesto plnej ceny mnohé z licencií predáva až s 80 % zľavou. Všetky licencie sú však úplne oficiálne a legálne. Pozrite sa na tieto šikovné nástroje:

Ako zaplatiť v obchode GoDeal24?

1. krok: Vyberte si produkt, ktorý sa vám páči a ťuknite na tlačidlo „Checkout“. Vyberte či nakupujete ako hosť (Guest) alebo si vytvorte účet a zadajte fakturačné údaje.

Zdroj: GoDeal24

2. krok: Zvoľte možnosť „CWALLETCO“ a ťuknite na „Continue“

Zdroj: GoDeal24

3. krok: Skontrolujte svoju objednávku a ťuknite na „Place Order“

Zdroj: GoDeal24

4. krok: Ťuknite na tlačidlo „Choose payment methods“

Zdroj: GoDeal24

5. krok: Nakoniec zvoľte ako platobnú bránu PayPal.

Zdroj: GoDeal24