Úvod Zaujímavosti Nevídaná MEGA akcia je tu: Windows v hodnote 150 € len za 5,99...

Nevídaná MEGA akcia je tu: Windows v hodnote 150 € len za 5,99 €, no len dočasne!

Takáto akcia sa neobjavuje často. Ak potrebujete doživotnú licenciu, teraz je ten správny čas.

6

Do nákupu softvéru, ktorý takmer každý z nás potrebuje na prácu, hranie alebo iné použitie už nemusíte investovať stovky eur. Dnes to už totiž ide výrazne lacnejšie aj vďaka firmám ako GoDeal24, ktorá ponúka vynikajúci spôsob, ako si nakúpiť samostatné alebo hromadné licencie pre Windows, Office a ďalšie za zlomok pôvodnej ceny. Reč je samozrejme o origináloch s doživotnou platnosťou.

Väčšina z nás používa počítať s operačným systémom Windows a kancelárskym balíčkom Office. Ide o najlepšie a najkompletnejšie riešenie, aké je na trhu a preto sa jeho cena často pohybuje v stovkách eur. Stránka GoDeal24 je v tomto smere iná. Ponúka oficiálne licencie pre produkty Microsoft, vrátane úplne najnovších balíkov Microsoft Office či Windows 11 za zlomok úôvodnej ceny. Stačí si ich kúpiť raz a máte pokoj.

Takto ušetríte až 90 % z pôvodnej ceny

GoDeal24 ponúka licencie na všetky druhy operačného systému Windows a kancelárskych balíčkov Office. Môžete si napríklad kúpiť Windows 10 za 5,99 eura, Windows 11 Pro za 9,99 eura alebo najmodernejší Microsoft Office 2021 Pro Plus za 12,99 eura.

Zvoliť si tiež môžete kombinovanú licenciu s Windows 11 Pro a Office 2021, ktorej cena dosahuje príjemných 29,99 eura.

Všetko legálne a navždy

Kupón: nie je potrebný

Všetky licencie, ktoré GoDeal24 predáva sú legálne, otestované a majú zdokladovateľný pôvod. GoDeal24 ich kupuje vo veľkom od spoločností, ktoré ich nepotrebujú za nižšiu cenu, vďaka čomu koncovú cenu môže znížiť aj pre bežných ľudí. GoDeal24 všetky licencie podrobne preveruje a preto garantuje, že sú na 100 % funkčné. Ak by sa však náhodou pritrafilo, že niektorá z licencia nebude fungovať, GoDeal24 vám ju vymení za novú.

Multi-balenie s nižšou cenou

Kupón: nie je potrebný

Balíčky

Kupón: EGD62

>>> Zobraziť viac možností

Len to najlepšie pre tvoj PC

Ak už máš svoj vysnívaný počítač alebo notebook a máš na ňom nainštalovaný najmodernejší Windows a kancelársky balíček Office, rozhodne by si nemal prehliadnuť rôzne šikovné nástroje ako Iobit Advanced SystemCare 14 Pro, ktorý predstavuje komplexnú starostlivosť pre PC či Ashampoo Photo Commander 16 pre pokročilú prácu s fotkami.

Zobraziť viac nástrojov >>>

Rýchle a bezpečné

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

V spolupráci s GoDeal24.