Úvod Novinky Bežecký pás ACGAM B1: Majú ho už stovky Slovákov, majú na to...

Bežecký pás ACGAM B1: Majú ho už stovky Slovákov, majú na to dobrý dôvod!

3

Cvičenie z domu si za uplynulý rok a pol obľúbili tisíce Slovákov. So zavretými posilňovňami a hroziacim návratom lockdownu je dobré vybaviť aj svoj byt či dom schopnými nástrojmi, ktoré vám pomôžu ostať fit. Jedným z takých nástrojov je aj bežecký pás ACGAM B1, ktorý kombinuje prijateľnú cenu a bohatú výbavu.

ACGAM B1

ACGAM B1 – bežecký pás, ktorý stojí za to

🛒 Cena: 150,61 € | 🎫 Kupón: ACGB1DEC | 🚚 Poštovné: Zadarmo (DPD Express)

Bežecký pás ACGAM B1 je určený pre všetkých ľudí do 100 kg, ktorí chcú ostať fit alebo zlepšiť svoju kondičku z pohodlia domova. Či už v obývačke, na chodbe alebo v spálni. Pás sa dokáže rozbehnúť až na 6 km/h, no nastaviť ho môžete na akúkoľvek hodnotu medzi 0 km/h až 6 km/h. Na páse sa môžete len tak poprechádzať alebo si zabehať.

Bežecký pás má sklápacie rameno so vstavaným držiakom na telefón.

Súčasťou konštrukcie je aj pohyblivé rameno, ktoré má v sebe zabudovaný držiak na telefón. V samotnom páse je aj zabudovaný Bluetooth reproduktor, vďaka čomu si k behu alebo chôdzi môžete pustiť Netflix alebo niektorú z vašich obľúbených staníc. Samozrejmosťou je aj tlmenie došľapov, ktoré chráni kĺby a 5-vrstvová nášľapná plocha navrhnutá tak, aby bola pohodlná a nešmýkala sa.

Počas cvičenia môžete pozerať váš obľúbený film alebo seriál.

Skvelou vychytávkou sú tiež kolieska, pomocou ktorých viete bežecký pás ACGAM B1 sami upratať či už pod posteľ alebo pod pohovku. Súčasťou výbavy je aj LCD displej, ktorý zobrazuje aktuálne informácie o vašom výkone. Počítať vám bude čas, spálené kalórie, ukazovať bude rýchlosť aj prejdenú vzdialenosť. Všetko pritom môžete ovládať pohodlne cez diaľkový ovládač.

ACGAM B1 tlmí každý dopad vďaka 5-vrstvovej protišmykovej ploche.

Bežecký pás ACGAM B1 si môžete kúpiť v obchode Geekbuying za 150,61€. Pri objednávke len stačí zadať kupón ACGB1DEC. Poštovné na Slovensko z európskeho skladu hradí obchod. K vám domov DPD kuriér dovezie za 1 až 5 dní. Majte sa však na pozore, za takto nízku cenu je dostupných len prvých 200 kusov!

>>> Kúpiť bežecký pás ACGAM B1 za 150,61 € <<<

V spolupráci s Geekbuying.