Úvod Zaujímavosti NÁVOD: Takto získaš Windows 10 zadarmo alebo prinajhoršom za 5 €!

NÁVOD: Takto získaš Windows 10 zadarmo alebo prinajhoršom za 5 €!

(PR) Akcia sa nevzťahuje len na Windows 10.

0

Je niekoľko spôsobov ako sa dostať k operačnému systému Windows 10. Niektorí z vás naň prešli zadarmo. Tento spôsob už skôr nefunguje než funguje. Niektorí Windows 10 získali zadarmo k počítaču či notebooku. Ak sa vám ho nepodarilo získať zadarmo, nezúfajte. Môže byť váš za cenu jedného či dvoch obedov. Obchod Keysworlds.com ho totiž momentálne predáva za 7,25 €.

Ako bezplatne prejsť na Windows 10?

Nainštalovať si Windows 10 môžete relatívne jednoducho, no jedine za predpokladu, že váš počítač alebo notebook beží na legálnej kópii Windows 7, Windows 8 alebo Windows 8.1.

  1. Zamierte na túto web stránku (Microsoft)
  2. Kliknite na „Stiahnuť nástroj“ na tvorbu médií
  3. Stiahnutý program spustite, ak sa opýta, dajte mu povolenie
  4. Zvoľte “Upgrade this PC now” alebo “aktualizovať tento počítač”
  5. Dokončite inštaláciu

Momentálne nie je isté, dokedy Microsoft túto možnosť prechodu na Windows 10 ponechá aktívnu. Môže to byť o rok, zajtra, o týždeň alebo nikdy.

V novoročnej akcii si môžete kúpiť niekoľko rôznych verzií Windows 10, kancelárskeho balíčka Office a mnoho ďalšieho. Poďme sa pozrieť na tie najzaujímavejšie kúsky.

Windows 10 Pro (32/64 bit) – 7,25 €

Ideálny operačný systém pre väčšinu ľudí, ktorí chcú mať k dispozícii takmer všetku funkcionalitu. Súčasťou sú samozrejme všetky doterajšie, aj budúce aktualizácie.

Windows 10 Pro (2 PC) – 10,25 € (5,12 € za jeden)

Ak doma máte dva počítače alebo počítač a notebook, využiť môžete špeciálnu cenu, vďaka ktorej jedna licencia vychádza len na 5,60 €. Spojiť sa môžete aj s kamarátom či známym alebo si jednu nechať „do zálohy“.

Microsoft Office 2016 Pro Plus – 22,25 €

Síce starší, no stále schopný balík kancelárskych aplikácií fungujúci aj na starších verziách operačného systému Windows.

Microsoft Office 2019 Pro Plus – 28,25 €

Najnovší a pokrokový balík kancelárskych aplikácií. Nájdete v ňom základ ako Word, Excel, Powerpoint a ďalšie. Office 2019 funguje len na Windows 10, preto je ideálne spojiť tieto dve ponuky.

Ako sme spomenuli vyššie, k dispozícii sú aj ďalšie lákavé ponuky. Vybrali sme tie najzaujímavejšie.

Zľava 45 % s použitím kupónu EDB45

Zvýhodnené balíčky s 50 % zľavou – použite kupón EDB50

Rýchlosť, cena a 100 % hodnotenie

Keysworlds je overený obchodník, ktorý sa špecializuje na predaje CD kľúčov a licencií pre rôzny softvér. Po zaplatení vám bude licencia doručená na vami zadaný e-mailový účet do niekoľkých minút.

V prípade, že by ste počas objednávania alebo po zadaní objednávky narazili na problém, neváhajte kontaktovať podporu obchodu na emailovej adrese support@keysworlds.com, ktorá vám rada pomôže. K dispozícii je 24/7.

V spolupráci s Keysworlds.