Úvod Zariadenia Zvažujete, aký darček na Vianoce kúpiť? TOP 10 tipov, z ktorých sa...

Zvažujete, aký darček na Vianoce kúpiť? TOP 10 tipov, z ktorých sa poteší celá rodina

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Inšpirujte sa týmito 10 tipmi na darčeky, z ktorých sa potešia všetci.

5

Vianoce sa blížia a spolu s nimi aj hon za darčekmi. Ak tiež dumáte, čo by ste kúpili niekomu z rodiny (alebo kľudne sebe, veď ľúbiť sa treba), máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov. Moderné zariadenia ponúkajú výrazne vyšší komfort pri ich používaní, nové funkcie a vysokú bezpečnosť.

Spolu so spoločnosťou Samsung sme pre vás vybrali niekoľko zaujímavých kúskov, z ktorých si vyberie každý, či už pre seba alebo pre niekoho z rodiny.

Foto: Samsung

Pre náročných: Samsung The Sero

Máte obsah na výšku, ktorý by ste chceli zdieľať na televízore, ale vadia vám široké postranné pruhy a malý obraz? Unikátny QLED televízor The Sero od Samsungu vám pomôže tento problém vyriešiť. Ide o televízor s obrazovkou, ktorá sa vie otočiť o 90° a vy tak môžete sledovať vertikálne video, prechádzať sociálne siete alebo si len prezerať fotografie odfotené na výšku bez akéhokoľvek obmedzenia.

Foto: Samsung

Váš mobilný telefón s televízorom jednoducho spárujete poklepaním na rám TV. Televízor je vybavený vstavaným stojanom a môžete ho umiestniť kamkoľvek do priestoru. Okrem vizuálneho zážitku vám zaistí aj prvotriedny zvukový zážitok. Vďaka svojim 60 W 4.1ch reproduktorom sa budete cítiť ako by ste boli uprostred diania.

Odporúčaná maloobchodná cena 1 599 Eur.

Foto: Samsung

Elegancia na zápästí: Samsung Galaxy Watch3

Hodinky klasického vzhľadu, ktoré sú navyše inteligentné. Čo viac si priať? Samsung Galaxy Watch3 sú teraz tenšie a ľahšie. Dokážu merať kvalitu spánku, tepovú frekvenciu či odhadnúť hladinu Sp02. Na vašom zápästí tak budete mať všetky informácie o vašom tele. Okrem toho z nich môžete telefonovať, čítať si na nich správy a aj odpisovať na ne, či si pozrieť vašu dennú agendu v kalendári.

Odporúčaná maloobchodná cena od 429 Eur.

Foto: Lukáš Zachar

Jedinečnosť v každom smere: Samsung Galaxy Z Fold2

Smartfón Samsung Galaxy Z Fold2 5G je absolútne unikátne zariadenie vybavené najmodernejšími technológiami, aby poskytol najlepší užívateľský zážitok. Keď je zložený, ide o smartfón s uhlopriečkou 6,2″. Keď však potrebujete väčší displej na prácu, sledovanie filmov alebo hranie moderných hier, stačí ho rozložiť a hneď máte tablet s displejom 7,6″.

Foto: Samsung

Funkcia App Continuity zabezpečí, že sa po rozložení všetky aplikácie, ktoré ste používali na vonkajšom displeji, okamžite otvoria na tom vnútornom. Vďaka režimu Flex môžete mať smartfón rozložený v rôznych uhloch a pri sledovaní mediálneho obsahu alebo videohovoroch máte úplne voľné ruky. Smartfón je vybavený špičkovým procesorom, ktorý podporuje aj pripojenie do 5G siete.

Odporúčaná maloobchodná cena je 1 999 Eur.

Foto: Samsung

Pre celú rodinu: Chladnička RB7300T

Štýlová chladnička séria RB7300T od Samsungu dokáže chladiť každú priehradku rovnomerne od jedného rohu k druhému. Chladnička neustále kontroluje teplotu a upravuje cirkuláciu vzduchu tak, aby boli zaručené ideálne podmienky na uchovávanie vašich surovín.

Vďaka funkcii True No Frost už nikdy nebudete musieť chladničku odmrazovať. Tento model je vybavený aj dvomi špeciálnymi zásuvkami, Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+. Optimal Fresh+ môžete rozdeliť na dve časti a v každej udržiavať odlišnú teplotu. V Humidity Fresh+ zásuvke môžete regulovať stupeň vlhkosti, aby ste udržali vašu zeleninu a ovocie dlhšie čerstvé a chrumkavé.

Odporúčaná maloobchodná cena od 539 Eur.

Foto: Samsung

Pre pracantov: Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Model Galaxy Note20 Ultra 5G je najvýkonnejším Note zariadením v histórii a pozdvihuje tak prácu a zábavu na úplne novú úroveň. Prelomový S Pen a nový displej s neuveriteľne rýchlou odozvou vám zaručia pocit, akoby ste písali na skutočný papier.

Foto: Lukáš Zachar

S novým S Pen môžete kresliť obrázky aj písať poznámky a jednoducho ich synchronizovať naprieč vašimi zariadeniami. Vaše nápady tak budete mať vždy poruke. Model Galaxy Note20 Ultra 5G je vybavený inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, takže sa nemusíte obávať, že by vás nechal v štichu. Budete mať dostatok energie pre prácu, aj pre večerné hranie hier na vašom mobilnom telefóne.

Odporúčaná maloobchodná cena od 1 299 Eur.

Foto: Samsung

Filmy a seriály na prvom mieste: Samsung Q70T (2020)

Tenký televízor série Q70T (2020) od Samsungu uspokojí každého člena domácnosti. Poskytne potešenie pri sledovaní filmov v rozlíšení 4K aj pri hraní hier, ktoré pobežia hladko a plynulo vďaka funkcii AMD FreeSync. Obraz je navyše vylepšený umelou inteligenciou a vy tak môžete všetko, nehľadiac na kvalitu obrazu zo zdroja, na tomto televízore sledovať v 4K.

Foto: Lukáš Zachar

Obraz sa vie prispôsobiť aj okolitému prostrediu tým, že upraví hodnotu jasu a vy tak máte k dispozícii vždy len ten najlepší obraz. Televízor nezaostáva ani v kvalite zvuku. Práve naopak, funkcia AVA automaticky zosilňuje hlasy a vy budete počuť každý dialóg ako keby sa odohrával hneď vedľa vás.

Odporúčaná maloobchodná cena od 759 Eur.

Foto: Samsung

Do školy aj na zábavu: Galaxy Tab S7 Wifi

Nový tablet Samsung Galaxy Tab S7 Wifi od Samsungu vám uľahčí život v mnohých smeroch. Je neuveriteľne výkonný a zároveň príjemne ľahký a skladný. Je poháňaný najvýkonnejším čipsetom Snapdragon 865+, takže môžete mať bez obáv naraz otvorených množstvo aplikácií a okien či hrať najnáročnejšie hry.

Foto: Marek Urban

Tab S7 je vybavený batériou s kapacitou 8 000 mAh, ktorá vám umožní pracovať celý deň. Navyše si k nemu môžete zakúpiť aj klávesnicu, ktorá slúži aj ako puzdro, a pracovať ako na klasickom laptope alebo PC. Súčasne s ňou viete používať aj S Pen a písať si poznámky rukou alebo tablet využiť pre vaše umelecké výtvory. Odporúčaná maloobchodná cena od 699 Eur.

Foto: Samsung

Kreativita v hlavnej úlohe: Samsung Galaxy S20 FE

Nový smartfón Samsung Galaxy S20 FE v sebe snúbi všetko, čo kedy môžete potrebovať a ešte viac. Na zadnej strane smartfónu nemožno prehliadnuť trojicu fotoaparátov, ktorými zachytíte akýkoľvek okamih v tej najlepšej kvalite. Na prednej strane sa nachádza nenápadný fotoaparát na selfie fotografie s rozlíšením 32 megapixelov.

Foto: Lukáš Zachar

Smartfón je vybavený skvelým 120 Hz displejom a inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, ktorá s vami udrží krok po celý deň. Nemusíte sa báť robiť skvostné fotografie aj za sychravého počasia, pretože je vybavený certifikáciou IP68. Tá značí odolnosť proti vode a prachu. Okrem vybavenia smartfón vyniká svojím nadčasovým vzhľadom. Môžete si ho zaobstarať až v šiestich dúhových farbách, vyberie si teda skutočne každý.

Odporúčaná maloobchodná cena od 649 Eur

Foto: Samsung

Na cesty, aj na doma: Samsung Galaxy Buds Live

Galaxy Buds Live sú špičkové slúchadlá od Samsungu, ktoré vynikajú nielen svojím kvalitným zvukom, ale aj unikátnym vzhľadom. Sú navrhnuté tak, aby vo vašom uchu sedeli ergonomicky správne. Sú tak veľmi pohodlné aj nenápadné.

Foto: Marek Urban

Vďaka reproduktorom firmy AKG v kombinácii s výkonným basovým kanálom prinášajú vynikajúce ozvučenie. Slúchadlá sú navyše vybavené technológiou aktívneho potlačenia hluku, ktorá filtruje šum okolia a vy si tak môžete nerušene vychutnávať vašu obľúbenú hudbu. Počúvať môžete až 6 hodín na jedno nabitie, s nabíjacím puzdrom až neuveriteľných 21 hodín.

Odporúčaná maloobchodná cena 189 Eur.

Foto: Samsung

Nielen pre maminu: Práčka s QuickDrive a AI Wash

Nová parná práčka série WW8000T od Samsungu vám vďaka QuickDrive vyperie až o polovicu rýchlejšie. Nielen to, ušetrí vám aj peniaze, pretože využíva až o pätinu menej energie a vďaka AI Wash vie sama, koľko pracieho prostriedku, a aké množstvo vody má pri pracom cykle použiť a zabráni tak zbytočnému plytvaniu. Para potom zabezpečí, že bude odstránených až 99,9 % všetkých batérií a alergénov.

Odporúčaná maloobchodná cena od 959 Eur.