Úvod Zaujímavosti Alza predstavila vlastného hovoriaceho plyšáka: Opakuje to isté dookola

Alza predstavila vlastného hovoriaceho plyšáka: Opakuje to isté dookola

100 tabletov týždenne, 100 tabletov týždenne.

2

Jeden z najväčších internetových obchodov na Slovensku začína predávať plyšového maskota známeho z televízie aj rádia. Po novom vie hovoriť.

Alza rozširuje repertoár svojho merchu o plyšáka Alzáka, ktorý podľa obchodu dokáže hovoriť. Stačí mu stlačiť ruku a jednu po druhej vám zopakuje 15 prednahratých hlášok. Obchod bohužiaľ nešpecifikoval, o aké hlášky pôjde.

Zároveň si tými 15 hláškami nie sme úplne istí, keďže na obrázkoch Alzák hovorí o 21 hláškach. Hrozí teda, že „100 tabletov týždenne“ hovoriť nebude.

Tak to tu ešte nebolo. Pre všetkých malých i veľkých pozemšťanov, ktorí milujú nášho mimozemšťana Alzáka, sme vyrobili plyšovú hračku. A nie len tak hocijakú – po stlačení ruky totiž hovorí. V jeho repertoári je celkom 15 populárnych hlášok,” predstavuje novinku Alza.

Alza vlastných plyšákov nejaký ten čas predáva. K dispozícii však boli len nehovoriace modely rôznych veľkostí. Ten najväčší stojí dokonca 90,90 €. O tom, že sa zákazníkom páči, svedčia aj recenzie.

Alzák je vysoký 30 centimetrov, poháňajú ho dve vymeniteľné AAA batérie a my len dúfame, že hlášku „100 tabletov týždenne“ si tentokrát obchod odpustil. Aj keď, v dnešnej dobe už garantovať nedokážeme azda nič.