Úvod Novinky Takáto akcia tu ešte nebola: Kúp si Office a Windows 10 získaš...

Takáto akcia tu ešte nebola: Kúp si Office a Windows 10 získaš úplne zadarmo!

(Sponzorovaný obsah) Potrebuješ Office alebo Windows? Táto akcia je pre teba ako stvorená.

0

Z domu pokračuje v práci čoraz viac z nás. Či už pracujete alebo sa učíte, počítač by mal byť moderným nástrojom na prácu, ktorý je neustále aktualizovaný, chránený voči hrozbám a pripravený ponúknuť tie najnovšie a najmodernejšie funkcie.

Bohužiaľ, nie všetky počítače dnes bežia na najnovšej verzii Windowsu – Windows 10 a zároveň nemajú novú verziu kancelárskeho balíčka Office. To sa dá zmeniť a nemusí to stáť veľa peňazí.

Pri kúpe balíčka Office získaš Windows 10 zadarmo

Kúp si Office, Windows 10 dostaneš zadarmo

So zaujímavou akciou prichádza obchod Keysworlds, ktorý sa rozhodol zapojiť do dňa matiek atraktívnou ponukou. Stačí ak si kúpite Microsoft Office 2019 (za 32,99 €), Office 2016 (18,49 €) alebo Office 365 (16,99 €) a licenciu na Windows 10 dostanete úplne zadarmo. Tu je prehľad aktuálnych cien.

Všetky Microsoft Office za polovicu

Ak už Windows 10 máte, st8le môžete využiť zľavu na kancelársky balíček Office. Vo svete je viac ako 1,2 miliardy používateľov balíčka Office, preto je dobré mať počítač vybavený tiež. Ak pri objednávke využijete zľavový kupón Emnew50, získate 50 % zľavu na všetky produkty Office. Tu je prehľad.

Zľava na Windows 10 pokračuje aj naďalej.

Windows 10: 38 % zľava pokračuje aj naďalej!

Ak naopak Office máte, no hľadáte skôr Windows 10 za dobrú cenu, máme pre vás dobrú správu. Obľúbená 38 % akcia na Windows 10 pokračuje aj naďalej. Pri objednávke stačí zadať kupón Emkeys38.

Rýchlosť, cena a 100 % hodnotenie

Keysworlds je overený obchodník, ktorý sa špecializuje na predaje CD kľúčov a licencií pre rôzny softvér. Po zaplatení vám bude licencia doručená na vami zadaný e-mailový účet do niekoľkých minút.

V prípade, že by ste počas objednávania alebo po zadaní objednávky narazili na problém, neváhajte kontaktovať podporu obchodu na emailovej adrese service@keysworlds.com, ktorá vám rada pomôže. K dispozícii je 24/7.