Úvod Výrobcovia Huawei Attila Végh pozýva: Zdieľaj svoju životnú výzvu a vyhraj 1500 eur na...

Attila Végh pozýva: Zdieľaj svoju životnú výzvu a vyhraj 1500 eur na jej splnenie

3

Huawei prichádza s novou aktivitou pre svojich fanúšikov. Rozhodol sa finančne a nefinančne podporiť vybraných Slovákov na ich ceste za osobným snom. Sama spoločnosť totiž vie, že za každým úspechom sa skrýva odvaha kráčať cez prekážky. Svoj príbeh môžete zdieľať s Huawei a uchádzať sa o 1500 eur bez ohľadu na to, či vlastníte produkt od Huawei.

Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte 1 500 eur

Vlastný príbeh je dôležité nielen žiť, ale sa oň podeliť počas decembra a januára na stránke https://consumer.huawei.com/sk/campaign/yourstory. Šampión Oktagonu Attila Végh a country manager Huawei Slovensko vyberú príbehy najväčších životných bojovníkov, ktorí pracujú na svojom sne v akejkoľvek sfére.

Na trojicu najhúževnatejších čaká finančná odmena 1500 eur na podporu ich sna, hodina tréningu s Attilom a lístky na dokumentárny film o jeho živote. Okrem toho získajú skvelého asistenta v podobe smart hodiniek Huawei Watch GT 2 v hodnote 249 eur, ktoré im pomôžu udržiavať sa fit po fyzickej aj psychickej stránke.

Hviezdou motivačnej kampane je zápasník Attila Végh. Ten pred pár týždňami v ostro sledovanom zápase storočia porazil svojho protivníka, stal sa šampiónom Oktagonu a dnes je ústrednou postavou kampane. Jeho športová kariéra je totiž sama o sebe mimoriadne inšpiratívnym príbehom.

Šampiónom aj napriek prekážkam

Ako päťročný začal trénovať Kempo karate a v roku 2008 sa pustil do MMA. Zo začiatku nemal peniaze na profesionálny tréning, a tak cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval. O štyri roky neskôr sa stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator. Potvrdením jeho triumfu sa stal novembrový zápas s Karlosom Vémolom, v ktorom nekompromisne zvíťazil, a to napriek tomu, že od začiatku nebol považovaný za favorita.

“Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete – postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia – ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,” povedal na margo kampane Attila Végh.