Úvod Výrobcovia Xiaomi Prečo míňať veľa? Xiaomi má parádne zariadenia, ktoré sú lacnejšie než kedykoľvek!

Prečo míňať veľa? Xiaomi má parádne zariadenia, ktoré sú lacnejšie než kedykoľvek!

(Sponzorovaný článok)

0

Rok 2019 je jednoznačne rokom technológií, ktorých úlohou je spríjemniť nám každodenný život. Nižšie sme pre vás vybrali 2 zariadenia od Xiaomi, ktoré to dokážu a dokážu to naozaj famózne. Slováci ich objednávajú dlhšiu dobu, teraz môžu byť vaše za nižšiu cenu a z európskeho skladu.

Xiaomi JIMMY JW31

Cena: 120,99 € | Kupón: waEZNCFT

Jeseň je tu, čo so sebou prináša čas bláznivého počasia, ktoré často zašpiní autá. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody či rieku.

Vo vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energy s nižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného skla alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

Vo vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Pre zníženie ceny nezabudnite použiť zľavový kód waEZNCFT. Zariadenie vám bude doručené priamo z nemeckého skladu, čo znamená, že nebudete doplácať DPH ani žiadne ďalšie poplatky.

Amazfit GTR 47 mm

Cena: 134,99 € | Kupón: 7Ze59cwf

Amazfit GTR v najväčšej 47 mm verzii ponúka 1,39-palcový AMOLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov, ktorý chráni vrstva odolného skla Gorilla Glass 3. Telo hodiniek je vyrobené z nerezovej ocele alebo z hliníka (výber je na tebe). Štýlovky pritom stoja len 125 €, pričom kúpiť si ich môžeš cez overený e-shop Geekmaxi. Vzhľadom na to, že Geekmaxi zariadenia posiela z EÚ skladu s plnou 24-mesačnou zárukou, už nedoplácaš žiadne ďalšie poplatky.

24-dňová výdrž

Vráťme sa však späť k výbave. Hodinky poháňa 410 mAh batéria, ktorá ich dokáže poháňať až 24 dní. V prípade, ak by ste chceli mať stále zapnuté ukazovanie času, treba kvôli spotrebe energie počítať s výdržou 74 hodín. Pri neustálom využití GPS sa výdrž ďalej zníži na približne 40 hodín, čo je veľmi slušný čas. Je to hlavne vďaka tomu, že hodinky v sebe nesú 28 nm GPS čip od Sony, ktorý v porovnaní s podobnými čipmi spotrebuje len jednu tretinu energie. Spomenieme ešte, že Amazfit GTR sa dokážu pripojiť na GPS aj GLONASS satelity.

Spoľahnúť sa samozrejme môžete aj na odolnosť voči vode až do 5 ATM (do 50 metrov) a ďalšie novinky. Hovoríme hlavne o technológii DualHeaTeck pochádzajúcej priamo z dielne inžinierov Huami. Jej cieľom je 24/7 monitorovanie rýchlosti tepu srdca pri čo najmenšej spotrebe energie.

Hodinky okrem toho disponujú Bluetooth 5.0 konektivitou, optickým senzorom rýchlosti tepu, 6-osovým akcelerometrom, geomagnetickým senzorom, senzorom okolitého tlaku vzduchu a ďalšími.

Cena hodiniek, ktoré len teraz prišli na trh je prekvapivo príjemná. Vďaka aktuálnej akcii Geekmaxi stoja približne 134,99 €, pričom poštovné stojí len 4 €. O všetko ostatné sa postará predajca.

V prípade, že by sa zariadeniam niečo stalo, predajca ich nechá opraviť priamo v Európe.

Tento obsah sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Geekmaxi.