Úvod Výrobcovia Xiaomi Xiaomi WAPka na umývanie auta zlacnela: Teraz ju kúpite za fantastickú cenu!

Xiaomi WAPka na umývanie auta zlacnela: Teraz ju kúpite za fantastickú cenu!

(Sponzorovaný článok) Xiaomi produkuje jedny z najšikovnejších a cenovo najdostupnejších zariadení vôbec. Pekným príkladom sú dnešné tipy.

8

Xiaomi svoje portfólio poriadne rozširuje. Po telefónoch, tabletoch, notebookoch či inteligentných svetlách pripravuje aj príslušenstvo, ktoré využijete aj v iných aspektoch svojho života. Tak napríklad, k dispozícii má vysokotlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31.

Xiaomi JIMMY JW31 – vysokotlakový čistič

Cena: 120,99 € | Kupón: waEZNCFT | Dostupnosť:

Leto je na konci, čo je perfektný čas vytiahnuť von auto a poriadne sa mu po lete povenovať. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a tak ako sme už naznačili, ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody.

Vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energynižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného okna alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

Vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Pre zníženie ceny nezabudnite použiť zľavový kód waEZNCFT. Zariadenie vám bude doručené priamo z nemeckého skladu, čo znamená, že nebudete doplácať DPH ani žiadne ďalšie poplatky.

Xiaomi JIMMY JV53

Cena: 224,99 € | Kupón: eGn4I7ZW | Dostupnosť:

Xiaomi JIMMY JV53 je bezdrôtový vysávač s vymeniteľnými nástavcami a zásobníkom o kapacite 0,5 litra. Sací výkon o sile 125 AW zaisťuje 425 W motor, ktorý sa postará o všetky typy nečistôt. Zaujímavou novinkou je technológia odvádzania vlasov a chlpov bez zamotania v nástavci, vysávanie roztočov z matraca či kobercov a ďalšie.

Pochopiteľne, súčasťou každého moderného vysávača by mal byť HEPA filter a inak tomu nie je ani pri JIMMY JV53. Okrem toho sa v balení nachádza aj niekoľko nástavcov, pomocou ktorých hravo povysávate podlahu, postele, čalúnenie či úzke otvory.

Vysávač poháňa vymeniteľná batéria s kapacitou 2 500 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží vysávať slušných 45 minút. Aj napriek tomu je vysávač ľahučký, váži totiž len 1,46 kilogramu.

Vysávač vám obchod zašle priamo z EÚ skladu, takže už nedoplácate DPH. Zároveň vám v porovnaní so zaslaním z Číny príde neporovnateľne rýchlejšie.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom Geekmaxi.