Úvod Novinky Stojí len 32,99 €, no dokáže takmer všetko. Tento inteligentný náramok stojí...

Stojí len 32,99 €, no dokáže takmer všetko. Tento inteligentný náramok stojí za to!

(Sponzorovaný článok) Na trhu sa pomaly ale isto objavujú nové generácie zariadení od veľkých výrobcov. Tieto patria medzi najšikovnejšie.

1

Honor Band 5 je novinkou, ktorá ešte nestihla doraziť na Slovensko. Aj napriek tomu sa už dá objednať z EÚ skladu obchodu Geekmaxi, kde sa navyše predáva za veľmi priaznivú cenu. Zatiaľ čo sa jeho predchádzajúca verzia na Slovensku predáva za takmer 50 €, nová „päťka“ je dostupná za niečo menej ako 33 €.

Honor Band 5

Cena: 32,99 € | Kupón: eTQRgRnk | Doručenie: Zdarma

Ako sme spomenuli vyššie, Honor Band 5 disponuje 0,95-palcovým farebným AMOLED displejom s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Fitness náramok okrem toho samozrejme ponúka smart funkcionality ako možnosť zasielania notifikácií či upozornení na prichádzajúce telefonáty priamo na náramok.

Presné meranie vďaka Huawei AI

Nechýba ani 24-hodinové monitorovanie rýchlosti tepu pomocou špeciálnej technológie Huawei TruSeen 3.5, ako ani podrobné monitorovanie spánku pomocou Huawei TruSleep. To dokáže presne zmerať dĺžku REM spánku, hlbokého spánku aj ľahkého spánku. Náramok následne výsledky vyhodnotí a ponúkne vám jedno alebo viaceré riešenia. Dovedna ich je až 200.

Podobne ako napríklad Mi Band 4, aj Huawei Band 5 dokáže automaticky rozoznať zábery v plávaní a vypočítať tak nielen vzdialenosť a počet spálených kalórií, ale aj SWOLF skóre.

Huawei tvrdí, že ich náramok dokáže na jedno nabitie vydržať približne 6 – 14 dní. Všetko však závisí od toho, ako náročne ho budete využívať. Niekto, kto športuje pravidelne náramok vybije rýchlejšie, ako niekto, kto sa takmer vôbec nehýbe.

Najlepšia na tomto všetkom je však cena. Novinka sa dá objednať z obchodu Geekmaxi za 32,99 €, pričom poštovné ani ďalšie poplatky už neplatíte. Náramok vám bude zaslaný z EÚ skladu.

Xiaomi JIMMY JW31 – vysokotlakový čistič

Cena: 120,99 € | Kupón: waEZNCFT | Dostupnosť: EÚ

Leto je na konci, čo je perfektný čas vytiahnuť von auto a poriadne sa mu po lete povenovať. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a tak ako sme už naznačili, ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody.

Vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energy s nižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného okna alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

Vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Xiaomi – nový kráľ vysávačov?

Cena: od 179,99 € + HEPA filter zadarmo | Kupón: SSr5UrMN

Za zmienku určite stojí aj aktuálna akcia na Xiaomi vysávač JIMMY JV53 a JV53 Plus. Ide o dvojicu tyčových bezdrôtových vysávačov, ktoré nezaujmú len svojimi schopnosťami, ale aj cenou.

Verzia s jednou batériou totiž v EÚ obchode stojí len 179,99 € (kupón: SSr5UrMN) pričom k vysávaču dostanete aj náhradný HEPA filter zadarmo.

Ak by ste chceli mať absolútny pokoj, objednať si môžete verziu s dvoma batériami za 224,99 € (kupón: CyvbNyPx), ku ktorému taktiež získate náhradný HEPA filter zadarmo.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom Geekmaxi.