Úvod Zariadenia Nová verzia Xiaomi robotického vysávaču je tu: Stojí 358 € s 2-ročnou zárukou

Nová verzia Xiaomi robotického vysávaču je tu: Stojí 358 € s 2-ročnou zárukou

Vynovený robotický vysávač od Xiaomi je tu!

1

Automatický robotický vysávač Mijia 1S je šikovným pomocníkom v každej domácnosti. Hlavne teda pre ľudí, ktorým na upratovanie neostáva žiaden čas. Nový a vylepšený Xiaomi Mijia 1S je už dostupný z EÚ skladu za vynikajúcu cenu. Čítajte ďalej.

Nový Xiaomi Mijia 1S je vylepšenou verziou známeho Xiaomi Robot Vacuum Cleaner, teda prvej verzie robotického vysávaču od Xiaomi, ktorá na Slovensku zožala obrovský úspech. V čom teda došlo k vylepšeniam? Azda v každom smere.

Xiaomi Mijia 1S

Cena: 358,99 € | Kupón: mcJSFEL7

Vysávač po novom používa umelú inteligenciu, aby sa zorientoval v priestore. Jeho senzory dokážu zistiť, do ktorej miestnosti ste vysávač priniesli letmým pohľadom na to, ako vyzerajú dvere. Môže za to jeho LDS senzor, ktorý každú sekundu vytvorí päť 360-stupňových obrázkov.

Vysávač je vybavený motorom so sacím výkonom 2 000 Pa, ktorý v spolupráci s 5 200 mAh batériou dokáže fungovať 3 hodiny. Samozrejmosťou sú samozrejme aj inteligentné funkcie ako automatické naplánovanie vysávania vďaka algoritmu SLAM.

Osobne sa mi veľmi páči funkcia, pri ktorej sa vysávač po poklese batérie na 20 % vráti na základňu, kde počká na nabitie na 80 %. Potom opäť pokračuje vo vysávaní presne tam, kde prestal.

Ak vám takéto šikovné príslušenstvo doma chýba, teraz môže byť ten pravý čas to napraviť. Novinku kúpite za 358,99 € z nemeckého skladu. V obchode GeekMaxi stačí zadať zľavový kupón mcJSFEL7.

Phaewo čistič

Cena: 70,99 € | Kupón: AGND2ZV9

Ak chcete upratovanie posunúť ešte kúsok ďalej, možno vás zaujme aj otočný tyčový čistič od Phaewo84 W motorom, ktorý si poradí so skutočne všetkými nečistotami. Na jedno nabitie vydrží čistiť 90 minút a nabíja sa približne 2,5 hodiny.

V balení sa okrem toho nachádzajú 4 rôzne čistiace hlavy pre všetky rôzne povrchy. Čistič Phaewo môže byť váš za 70,99 € s dodaním z nemeckého skladu.