Úvod Výrobcovia Xiaomi TIP: Xiaomi vyrába fakt všetko. WAPka na umývanie auta je nadmieru šikovné...

TIP: Xiaomi vyrába fakt všetko. WAPka na umývanie auta je nadmieru šikovné príslušenstvo!

Xiaomi výrazne rozšíril svoje portfólio. Nájdete v ňom napríklad aj WAPku.

0

Xiaomi svoje portfólio poriadne rozširuje. Po telefónoch, tabletoch, notebookoch či inteligentných svetlách pripravuje aj príslušenstvo, ktoré využijete aj v iných aspektoch svojho života. Tak napríklad, k dispozícii má vysokotlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31.

Xiaomi JIMMY JW31 – vysokotlakový čistič

Cena: 133,99 € | Kupón: waEZNCFT | Dostupnosť:

Jar je tu a leto je za rohom, čo je perfektný čas vytiahnuť von auto a poriadne sa mu povenovať. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a tak ako sme už naznačili, ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody či rieku.

Vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energynižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného okna alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

Vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Pre zníženie ceny nezabudnite použiť zľavový kód waEZNCFT. Zariadenie vám bude doručené priamo z nemeckého skladu, čo znamená, že nebudete doplácať DPH ani žiadne ďalšie poplatky.

Xiaomi Roborock 2

Cena: 369,99 € | Kupón: QH98Y769 | Dostupnosť: EÚ sklad

Xiaomi Roborock 2 stavia svoje schopnosti na vysokom sacom výkone 2000Pa, ktorý produkuje motor japonskej výroby. Pri hlučnosti neprevyšujúcej 67 dB si poradí s nečistotami ako na podlahe, tak koberci a ďalších povrchoch.

Novinkou je pri tejto generácii tzv. mokré čistenie. Spolu so zariadením sa dodáva špeciálna násada – mop a nádržka na vodu.

Robotické vysávače sú žiadané hlavne kvôli automatizácii. Tak ako iné drahšie modely, aj Xiaomi Roborock 2 sa dokáže sám pripojiť do stanice s nabíjačkou.

roboticky vysavac

Množstvo senzorov zabezpečí podrobné mapovanie priestoru, vďaka čomu vysávač neobíde žiadny kút. Pohybovať sa bude efektívnym spôsobom, aby pri práci spotreboval čo najmenej energie.

xiaomi roborock 2

Tento model sa tak hodí aj do väčších domácností, napr. s rozmernejšou predsieňou a podobne. Na jedno nabitie dokáže fungovať 2 – 2,5 hodiny. Pre lepšiu predstavu, celý prístroj váži 3,5 kg a meria 353 x 350 x 96,5 mm. Ide teda o poriadny kus elektroniky.

xiaomi roborock 2

Pre odpad je určený zásobník s kapacitou približne 0,5l. Inteligentné produkty značky Xiaomi je možné ovládať pomocou mobilnej aplikácie Mi Home a Roborock 2 nie je výnimkou. Naplánujete upratovanie aj na diaľku, sledovať môžete sací výkon alebo mapu, ktorú vysávač vo vašej domácnosti prešiel.

Xiaomi Roborock 2 je dostupný skladom v Nemecku za cenu 384,99 €, ktorú si viete znížiť o celých 15 €. Pri objednávke stačí zadať kód s textom QH98Y769.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom GeekMaxi.