Úvod Zariadenia Potrebuješ lacné slúchadlá? Tie od HONOR momentálne nestoja ani 5 €!

Potrebuješ lacné slúchadlá? Tie od HONOR momentálne nestoja ani 5 €!

0
sluchadla

Štupľové slúchadlá sa ľahko niekde zabudnú, stratia alebo zničia intenzívnym používaním. Ak ste sa ocitli v podobnej situácii, dokážete ich nahradiť veľmi ľahko a hlavne lacno.

Obyčajné štupľové slúchadlá, ktoré sú pribalené ku väčšine smartfónov, sa dajú kúpiť aj samostatne. Platí to aj o type AM115, ktorý je prioritne určený pre zariadenia značky Honor alebo Huawei.

Slúchadlá však budú dobre fungovať s akýmkoľvek smartfónom, hudobným prehrávačom a inými zariadeniami, ktoré disponujú 3,5 mm audio rozhraním. Slúchadlá sú veľmi lacné, stoja necelých 5 EUR, preto od nich netreba očakávať reprodukciu hudobného štúdia.

honor

Menej náročným užívateľom ale poslúžia viac ako dobre. Po ruke budú mať vodič dlhý 1,2 metra a ovládače pre úpravu hlasitosti a prijatie hlasového hovoru, v ktorých je tiež zabudovaný mikrofón.

huawei

Slúchadlá majú osvedčený ergonomický dizajn, ktorý používajú aj iní výrobcovia slúchadiel do uší, čiže by mal sadnúť do každého bežného ucha.

Slúchadlá Huawei/Honor AM115 si môžete objednať priamo z Číny prostredníctvom internetového obchodu eBay, a to za sumu nižšiu ako 5 EUR. Štandardné doručenie nejaký čas síce potrvá, no je absolútne bezplatné.