Úvod Operátori Orange Novinka od Orange: Vďaka Orange TV Stick budete mať televíziu vždy poruke!

Novinka od Orange: Vďaka Orange TV Stick budete mať televíziu vždy poruke!

0

Orange predstavil nové zariadenie, ktoré je navrhnuté tak, aby prenieslo televíziu z mobilu priamo do televízora. Operátor tvrdí, že zákazníci vďaka Orange TV Stick môžu obsah sledovať pohodlne prakticky kdekoľvek – na chate, u kamarátov alebo na cestách. Do predaja prichádza zajtra t.j. 6. februára.

Vďaka Orange TV Sticku môžu zákazníci pozerať Orange Sport nielen v pohodlí domova – a využiť tak TV Stick napríklad ako svoju druhú televíziu – ale aj na chate, u známych či na cestách. Túto možnosť Orange prináša prakticky pre všetkých – pre svojich zákazníkov, ktorí už televíziu od Orangeu využívajú, ale aj pre tých, ktorí s televíziou „v Orange“ ešte nie sú, ale tento krok plánujú či pre tých, ktorí ani nechcú zmeniť svojho televízneho operátora, no radi by si pozreli exkluzívny športový obsah.

Na to, aby si záujemcovia mohli s Orange TV Stickom zlepšiť svoj televízny zážitok, je potrebné:

  • zariadenie Orange TV Stick,
  • stabilné internetové pripojenie cez Wi-Fi,
  • televízor s HDMI vstupom,
  • nainštalovaná aplikácia Orange TV Stick na svojom smartfóne alebo tablete (vyžaduje zariadenie s operačným systémom Android 7 a vyššie či iOS 10 a vyššie),
  • a, samozrejme, prístup k TV službe, ktorej obsah chcú z mobilu preniesť na veľkú obrazovku.

Viazanosť nie je potrebná

Ak chcú zákazníci získať Orange TV Stick, nemusia sa zmluvne viazať. Zariadenie je dostupné za štandardnú cenu 59 eur, pričom zákazníci môžu využiť aj možnosť mesačných splátok bez navýšenia s akontáciou od 1 eura.

Orange TV Stick
Orange TV Stick

Špeciálne darčekové balenie pre športových nadšencov

Pre milovníkov športových prenosov Orange pripravil aj limitovanú sériu darčekového balenia za zvýhodnenú cenu 69 eur. V rámci neho získajú okrem samotného zariadenia aj sezónny prístup, teda možnosť sledovať prémiovú stanicu Orange Sport s exkluzívnymi zápasmi Ligy majstrov až do konca prebiehajúcej sezóny (30. júna 2019).

Orange TV Stick ešte viac zlepšuje komfort sledovania našej internetovej televízie. Dosiahli sme tak nielen to, že ju môže pozerať prakticky ktokoľvek a kdekoľvek na Slovensku, ale navyše tak, ako je zvyknutý, čiže na veľkej TV obrazovke. Ocenia to najmä športoví fanúšikovia, ktorí si pomocou TV Sticku vedia prémiový obsah pozrieť doma, ale aj mimo svojej obývačky,“ vysvetľuje produktový manažér pre službu Orange TV spoločnosti Orange Slovensko, Jakub Tóth.

Lepšia kvalita obrazu a ešte lepší používateľský zážitok

Orange TV Stick zabezpečuje vyššiu kvalitu a lepšiu používateľskú skúsenosť v porovnaní so zrkadlením mobilnej obrazovky. Streamovanie prebieha mimo mobilného zariadenia, vďaka čomu zbytočne nevybíja jeho batériu, neprehrieva ho a prenos sa nepreruší ani počas paralelného telefonického hovoru či vtedy, ak mobilné zariadenie opustí miestnosť.