Xiaomi Mi Gaming Notebook

E-shop GearBest spustil zaujímavú limitovanú ponuku, ktorú zacielil na hráčov nielen počítačových hier. Okrem výkonných herných notebookov, ktoré sú samozrejme drahšie, ponúka aj myšky, klávesnice či ovládače pre konzoly.

Hneď v úvode na seba upozorňuje herný Xiaomi Mi Gaming Notebook, ku ktorému dostanete úplne zadarmo reproduktory Microlab M108 2.1. Hodnotný darček neprekvapuje. Aj napriek 33-percentnej zľave a obmedzenému počtu kusov stoji táto mašina 1142,70 EUR.

Poháňa ju však výkonný Intel Core i7 (8750H), grafika Nvidia GeForce GTX1060 a 16 GB operačnej pamäte. Ďalších 16 GB je možné doplniť. IPS obrazovka má obvyklý rozmer 15,6-palca a plné HD rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov.

Xiaomi Mi Gaming Notebook

Xiaomi Mi Gaming Notebook

Cena: 1142,70 €Darček: Microlab M108 2.1

Pri takto nastavenej cene poteší 256 GB SSD disk, ktorý je zároveň doplnený bežnou HDD jednotkou s kapacitou 1 TB. Miesta pre hry a ďalšie objemné súbory je dostatok. Notebook má vstup pre mikrofón, slúchadlá, štyri porty USB 3.0, USB-C, HDMI alebo bežný RJ45 pre fyzické pripojenie na internet.

Chýbať nesmie farebne osvetlená klávesnica, intenzívnejšie chladenie, tematický dizajn a operačný systém Windows 10, ktorý je vopred nainštalovaný. Ak vás Xiaomi Mi Gaming Notebook zaujal, nájdete ho TU aj s ďalšími notebookmi MSI či Asus.

Naopak, za pár desiatok EUR sú k dispozícii klávesnice a herné myšky. Opäť sa ponúka značka Xiaomi a jej herná klávesnica za približne 46 EUR.

klavesnica
herná klávesnica Xiaomi
Tá sa, samozrejme, pripája k PC káblom, jej RGB osvetlenie hrá rôznymi farbami a mechanické klávesy (odozva 3 ms) majú extrémne dlhú životnosť. Vydržia 500 miliónov stlačení. Rám klávesnice je frézovaný z hliníka.

Razer Deathadder Elite Chroma

razer

Cena: 50,98 €

V ponuke sa tiež nachádza myš výrobcu Razer – model Deathadder Elite Chroma. Príslušenstvo tejto značky je vždy zárukou hráčskej kvality a GearBest túto myš uvádza s nižšou 6-percentnou zľavou za asi 52 EUR.

Ovládač pre PS4

Majitelia konzoly PlayStation 4 môžu siahnuť po bezdrôtovom ovládači so vzhľadom armádnej kamufláže a aktuálnou cenou 26,56 EUR.

ovladac ps4

Ovládač pre staršiu PS3 stojí iba 6,52 EUR. Všetky zariadenia a príslušenstvo z ponuky nájdete na tejto adrese.