Úvod Zariadenia Zabudni na roztrasené zábery. Tento stabilizátor sa hodí ku každému smartfónu!

Zabudni na roztrasené zábery. Tento stabilizátor sa hodí ku každému smartfónu!

0
stabilizator

Videá z letných dovoleniek a rôznych akcií nezvyknú bývať príliš stabilné, keďže ich užívatelia väčšinou natáčajú z ruky. Výrobcovia smartfónov používajú rôzne metódy stabilizácie, no istotu dodá až poriadny stabilizátor.

Závody o najlepší pomer medzi výkonom a cenou vyhráva gimbal Zhiyun Smooth 4. Až nevídané hladké zábery vďaka stabilizácii po troch osiach dopĺňajú ďalšie funkcie.

Po ruke máte ergonomické ovládače, pomocou ktorých riadite priblíženie či zmeny ostrosti v reálnom čase, vďaka čomu zhotovíte kreatívnejšie zábery. K dispozícii je automatické sledovanie objektu, časozber v pohybe a množstvo ďalších funkcií.

Zhiyun Smooth 4
Zhiyun Smooth 4

Zhiyun Smooth 4 vydrží na jedno nabitie 12 hodín, čo je viac ako dosť. Pri intenzívnom natáčaní videí sa skôr vybije smartfón samotný, ako tento gimbal. Zariadenie váži 547 gramov a vložiť doň môžete smartfón s maximálnou váhou 210 gramov, čiže väčšinu súčasných a aj starších modelov.

Stabilizátor Zhiyun Smooth 4 nájdete skladom v susednom Poľsku s rýchlou dopravou a bez dodatočných nákladov. Online shop geekbuying.com ho predáva za asi 127 EUR.

V rovnakom sklade sa tiež nachádza Xiaomi Redmi 5 Plus, jeden z najpredávanejších modelov značky. Tento smartfón má v kovovom jednoliatom tele osadený veľký 5,99-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov.

xiaomi redmi 5 plus
Xiaomi Redmi 5 Plus

Väčšine bežných užívateľov bohate postačí výkon procesorovej sady Snapdragon 625, ako aj 4 GB operačná pamäť či 64 GB interné úložisko. Zariadenie beží pod novou verziou užívateľského prostredia MIUI 9 a v prevádzke ho drží objemná 4000 mAh batéria.

Keďže ide o lacnejší model, netreba počítať s duálnym fotoaparátom. 12 Mpx obrazový snímač ale na zahodenie určite nie je. Xiaomi Redmi 5 Plus stojí necelých 180 EUR.

Ak vás zaujímajú ďalšie technologické produkty, kompletný zoznam položiek skladom v Poľsku nájdete na tejto adrese.