Úvod Ulefone Ulefone Power 5 Ako dlho vydrží telefón s 13 000 mAh batériou? Čo tak týždeň a nejaké...

Ako dlho vydrží telefón s 13 000 mAh batériou? Čo tak týždeň a nejaké drobné?

Ako vyzerá 13 000 mAh batéria v praxi?

0

Smartfóny sú pomaly ale isto súčasťou životov nás všetkých. Väčšina vecí, ktoré na nich robíme najčastejšie ako napríklad pozeranie videí, hranie hier, telefonovanie či prezeranie sociálnych sietí ich batérie poriadne potrápi. To pre jeden telefón s 13 000 mAh batériou nepredstavuje žiaden problém.

Výsledky testu výdrže

Výrobca sa rozhodol, že otestuje aká dobrá vlastne je batéria, ktorú montuje do svojich zariadení. Zorganizoval teda rýchly test, ktorý poukazuje na to aký efekt má tak veľký akumulátor.

Tak napríklad, po hodine prehrávania hudby z online služby klesla batéria len o 2 %. Po hodine pozerania Full HD videa z internetu o ďalšie 3 %. Čo tak telefonovanie cez niektorú online službu? Opäť 2 % batérie. Hranie jednej z najpopulárnejších online hier, PUBG Mobile, za hodinu skonzumovalo približne 5 % batérie.

Zariadenie je tak reálne schopné fungovať približne 7 dní bez toho, aby ste ho museli nabíjať. No a keď k tomu dôjde, počítať môžeš s rýchlym nabíjaním (5V/5A). Aby toho nebolo málo. Ulefone Power 5 dokáže fungovať aj ako power banka.

Čo sa zvyšku výbavy týka, Ulefone Power 5 ponúka Android 8.1 Oreo, osemjadrový procesor MT6763, štyri fotoaparáty, 6 GB RAM, 64 GB úložisko, technológiu rozpoznania tváre, snímač odtlačkov prstov a 6,0-palcový displej s pomerom strán 18:9.

Ak ťa zaujal, tvoj môže byť už za 230 €. Viac informácií sa dozvieš na oficiálnom webe výrobcu.