Úvod Sony Xperia XZ2 Predpredaj pre Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact zahájený. Takáto je cena

Predpredaj pre Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact zahájený. Takáto je cena

24
sony xperia XZ2

Nové vlajkové lode z dielne spoločnosti Sony Mobile boli predstavené na podujatí MWC 2018. Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact prichádzajú s inovovaným dizajnom, extra výkonným čipsetom a tradične pokrokovým fotoaparátom.

Obzvlášť vyzdvihujeme model XZ2 Compact. Podobných zariadení, ktoré kombinujú vrcholové parametre s kompaktným prevedením, na trhu nie je veľa. Nové Xperie sú síce o niečo hrubšie ako konkurencia (11 – 12 mm), no aspoň budete cítiť, že máte v ruke skutočný kus technológie.

Európske ceny nových modelov z rodiny Xperia boli známe už po predstavení. Informujeme, že sa medzičasom takmer nezmenili, o čom vypovedá spustenie predpredaja pre niektoré regióny.

Sony Xperia XZ2
Sony Xperia XZ2

Nemecká lokalizácia online obchodu Amazon hovorí o cene 799 EUR pre model Sony Xperia XZ2. K zákazníkom bude doručovaný po 6. apríli. Predpredaj pre Sony Xperia XZ2 Compact pokračuje s cenou 599 EUR. Rovnaká cena sa objavila aj v Španielsku či vo Francúzsku.

Zo slovenských e-shopov, Datart predpredáva model Xperia XZ2 za 769 EUR. Naskladnenie očakáva 6. apríla 2018. Kompaktný model vychádza na 615 EUR. Alza si novinku cení na 779 EUR, respektíve 599 EUR v prípade menšieho modelu. Dostupnosť sa očakáva 9. apríla.

Podrobnosti o obchod zariadeniach nájdete v článku z oficiálneho predstavenia.