Škoda natočila najbizarnejšiu reklamu, ktorú musíš vidieť: Na tomto sa baví celý...

Škoda natočila najbizarnejšiu reklamu, ktorú musíš vidieť: Na tomto sa baví celý svet!

6

Automobilky sú často brané ako veľmi vážne spoločnosti. Majú veľa peňazí a produkujú vážne produkty – autá. Reklamy, ktoré sa objavujú na našich televíznych alebo počítačových obrazovkách sú väčšinou ladené do emotívneho alebo praktického zmyslu.

Vyzerá to tak, že rovnaká stratégia neplatí úplne všade na svete. Svedčí o tom relatívne nová reklamná kampaň taiwanského zastúpenia českej automobilky. Na YouTube sa ešte v decembri objavilo video, ktoré je určené pre Taiwancov. Dostalo sa však aj na Slovensko, čo možno nebol plán, keďže reklamu sa nedá opísať nijak inak, ako bizarnú. No fakt, pozri si ju nižšie.

Už chápeš? Neviem, čo tým chcela Škoda dokázať, možno rovnakú mániu ako Gangnam style? Ktovie. Pravdepodobne sa to nikdy nedozvieme a to je asi aj dobre.

Čo by si povedal na to, ak by sa takáto reklama vysielala aj u nás? Celkom slušná zverina, že?

Vďaka za tip!

 • front22

  zbytocne vyhodene penaze

 • pipo

  V tomto aute sa trepal akoby mal osminu na kolesách.

 • Michal Michal

  Zabava mozno viac predaju🤣

 • Peter Kuna

  bolo by to bizarne keby som nevidel podobne reklamy na iny produkt s rovnakym druhom tanca … jednoducho skoda splynula s marketingovim prostredim taiwanu

 • čučoriedka

  Autorka článku – prelož si slovo bizarné. Toto je štýl americkej reklamy. Odrazu sa Ti to nepáči? Veď Amerika je Tvoj vzor. Tak čo to tu trepeš?

 • NTN Labs

  Ked som to pozeral zacalo mi trhat plecom :D