Úvod Hry Do obchodu Play dorazila nová hra od tvorcov SEGA: Sťahuj Sonic Forces!

Do obchodu Play dorazila nová hra od tvorcov SEGA: Sťahuj Sonic Forces!

0
Sonic Forces Speed Battle

Nová hra, ktorá vyšla pod hlavičkou legendárnej spoločnosti SEGA, sa celým názvom volá Sonic Forces: Speed ​​Battle a poznáme ju od začiatku tohto roku.

Najskôr bola totižto vydaná pre konzoly a počítače, a až teraz je dostupná pre mobilné zariadenia. Mobilná verzia hry toho ale nemá veľa spoločného s náprotivkom pre konzoly a počítače, kde titul zožal skôr vlažné hodnotenia.

Sonic Forces: Speed ​​Battle pracuje s obľúbeným žánrom takzvaného nekonečného behu. Stačí, ak si spomeniete na Temple Run alebo Vector a viete, o čo ide. Sonic Forces: Speed ​​Battle však tento štýl využíva lepšie.

Vývojári stavili na priame PvP súboje v reálnom čase. Na začiatku každej úrovne sa vedľa vás postaví ďalší živý hráč, s ktorým budete súperiť. Hra je veľmi dynamická a správny skok či vyhnutie sa prekážke nemusíte vždy zvládnuť.

Sonic Forces

Zatiaľ je všetko perfektné a myslia si to aj užívatelia, ktorí nešetria pozitívnymi hodnoteniami v obchode Play. Problémom sú mikro transakcie v hre vo výške od 2,29 € do 109,99 €.

Živý hráč, s ktorým budete súperiť na jednej trati, sa môže vďaka mikro transakciám zvýhodniť. Vy tak nemusíte urobiť žiadnu chybu a napriek tomu prehráte. Hra sa dá stiahnuť bezplatne a nájdete ju na tejto adrese obchodu Play.

O čo presne ide prezradí uvádzacie video nižšie.

Sonic Forces: Speed ​​Battle