Samsung má novinku: Majiteľom iPhonov na mesiac požičia Galaxy S8 alebo Note...

Samsung má novinku: Majiteľom iPhonov na mesiac požičia Galaxy S8 alebo Note 8

13
Foto: PhoneArena

Najväčší výrobca smartfónov na svete vo svojej domovskej Južnej Kórei spustil zaujímavý test. Majiteľom iPhonov dáva unikátnu možnosť vyskúšať, aké to je namiesto iPhonov využívať smartfón od Samsungu.

Do programu Galaxy Experience sa ľudia môžu zapojiť za malý poplatok, ktorý firma po skončení skúšobnej doby vracia späť na účet. Spustenie zaujímavého testu Samsung naplánoval perfektne, hneď po spustení predaja nových iPhonov.

Majitelia iPhonov v Južnej Kórei sa do programu Galaxy Experience môžu zapojiť medzi 21. a 27. novembrom. Spoločnosť do 30. novembra vyberie celkom 10 000 ľudí, ktorí si po Galaxy S8 alebo Galaxy Note 8 budú musieť medzi 1. a 11. decembrom zájsť do Samsung Digital Plaza.

Samsung si od každého zúčastneného vypýta čiastku v prepočte 38 €, ktorú im po skončení experimentu vráti jedine vtedy, ak si telefón nechajú. Zákazníci, ktorí sa po teste rozhodnú ponechať okrem toho dostanú balíček vecí zadarmo, ako napríklad Bluetooth reproduktor JBL Go.

Ak teda majitelia iPhonov nevedia či by bol pre nich Galaxy S8 či Note 8 vhodnou voľbou, môžu to na mesiac vyskúšať za 38 €, čo je perfektná ponuka.

Privítal by si podobnú možnosť aj u nás, na Slovensku?

 • Jakub Mravuch

  Inak povedané „Dajte nám 38eur a o mesiac nebudete mať nič alebo dáte 38 eur a o mesiac doplatíte ďalších 700 až 1000.“

  • Lukas Zachar

   Presne takto nejak to funguje :) Vyskúšať si telefón za 1000 € za 38 € na mesiac ale nie je najhoršie :)

   • Jakub Mravuch

    Tak ako kto o to má záujem, tomu to neberiem. Poznám veľa ľudí ktorý are fungujú na mid-range smartfónoch s pred štyroch generácií. Pre mňa ako majiteľa OP3 to až také zaujímavé nieje. :-D

  • ambo

   815 stoji najdrahsi note tak akych 1000

   • Jakub Mravuch

    Tak potom pardon, ešte nedávno tu bol článok že nový note 8 stojí cez 1000 eur a len tak „by the way“ na alze je note 8 za 998 eur a 90 centov.

    • ambo

     Alza je draha.

     • Jakub Mravuch

      Môže byť ale heuréka udáva cenu niekde okolo 900 eur tak či tak. A to je za „base“ 64gb verziu. Avizovaná bola aj 128 a 256gb verzia.
      Ono je to v podstate jedno. Písal som 700 až 1000 eur. Nedá sa povedať že som sa netrafil. 😜

   • Ivan Hrozný

    šedý dovoz sa nepočíta

 • Scenic

  Ja si myslim, ze je to skvely napad a urcite by to aj u nas vyuzilo zopar majitelov iPhone-ov.

 • Vsetko Viem

  Mam S5 a som s nim spokojny,fachci od zaciatku bez najmensich problemov…ak by som ale na to mal,tak S8 by som bral okamzite…aj S7 by mi stacila….

 • Matej Štein

  Moja otazka znie : ak si kupim note 8 z alzy a po dvoch tyzdnoch ju vratim mam to zadarmo?

  • Ivan Hrozný

   len ak ho vrátiš v 100% stave. Čo sa ti nepodarí lebo na krabici je papierová nalepka, ktorú musíš roztrhnúť = poškodenie obalu, fólia na mobile tiež, pribtak drahom tovare ho určite budú skúmať z každej strany po mikroskopom a určite nájdu „vlásočnicové“ škrabance.

  • Matúš Baloga

   Ja som vrátil NTB po týždni kvôli tomu, že sa mi nepáčil zvuk. Síce stál „len“ 800 eur oproti iPhonu ale nikto neskúmal pod mikroskopom či je poškodený. Vlastne takto som vrátil 2 NTB za mesiac v Alze peniaze mi dali hneď ako dobropis.