Úvod Zariadenia Smartwatch Misfit Command sú nové hybridné smart hodinky, ktoré sa vybijú až o...

Misfit Command sú nové hybridné smart hodinky, ktoré sa vybijú až o rok

2
misfit command
Misfit Command

Ak nechcete na ruke vláčiť druhý displej a prekáža vám časté nabíjanie väčšiny takýchto inteligentných hodiniek, skvelým kompromisom sú hybridné inteligentné hodinky. 

Na trhu sa ich už nachádza niekoľko (napr. Withings) a novým prírastkom je model Misfit Command. Hybridné hodinky v sebe kombinujú smart funkcionalitu s tradičným analógovým ciferníkom a výzorom bežných hodiniek.

Pri pohľade na Misfit Command by ste ani nepovedali, že disponujú smart výbavou. Opak je pravdou. Hodinky zaznamenajú počet prejdených krokov, spálené kalórie, vyhodnotia kvalitu spánku alebo upozornia na hovory a správy jemnou vibráciou.

Hodinky dokonca využijú plavci. Odolnosť voči vode zabezpečí, že vám hodinky odmerajú aj preplávané dĺžky bazéna. Dovolené je povrchové plávanie. Potápanie by hodinky mohlo poškodiť.

misfit command
Misfit Command

Hardvérové tlačidlá na tele hodiniek dokážu prepnúť časové pásmo, hudobnú skladbu hrajúcu prostredníctvom smartfónu, dokonca nimi môžete ovládať spúšť fotoaparátu alebo smartfón prezvoníte v prípade, keď ste ho niekde zapatrošili.

Hodinky komunikujú so smartfónom cez pridruženú aplikáciu a bezdrôtovú technológiu Bluetooth LE, ktorá je šetrná k spotrebe energie. Hodinky Misfit Command nenabíjate.

V útrobách hodiniek sa nachádza jednorázová plochá batéria, ktorú si vymeníte sami alebo vám pomôžu v akomkoľvek najbližšom hodinárstve. Batéria vydrží na jedno nabitie minimálne rok a jej cena sa pohybuje okolo desiatich eur, čiže ju nebude problém po roku vymeniť.

misfit command
Misfit Command

Aby sme nezabudli, telo hodiniek je vyhotovené z nehrdzavejúcej ocele a má priemer 44 milimetrov. Telo je ďalej vysoké 15 milimetrov a osobnému vkusu nahrávajú vymeniteľné náramky so šírkou 20 milimetrov.

Smart hodinky Misfit Command už figurujú na oficiálnych stránkach výrobcu, kde nájdete aj jeho ďalšiu nositeľnú elektroniku. Hodinky si je možné predbežne objednať za cenu približne 101 eur, ktorá je veľmi zaujímavá. Bežná cena je stanovená na necelých 135 eur.

Za prevedenie s prémiovejším kovovým remienkom si musíte pár eur priplatiť. Hodinky Misfit Command nájdete na stránke výrobcu na tejto adrese.