Úvod Hry Masívna MMO hra Lineage 2: Revolution je už dostupná aj v Európe...

Masívna MMO hra Lineage 2: Revolution je už dostupná aj v Európe a v USA

1
Lineage 2 Revolution

Hráči mobilných online hier v Amerike, Kanade a u nás v Európe majú dôvod na oslavu. Do obchodov s aplikáciami pre platformy iOS a Android dorazil titul Lineage 2: Revolution, ktorý sa vezie na vlne popularity. 

Lineage 2: Revolution uzrel svetlo sveta pred rokom na juhokórejskom trhu. Obyvatelia ázijských regiónov obľubujú mobilné online hry možno viac, ako ostatní hráči. Titul si získal veľkú popularitu a aj preto sa rozširuje do nových končín.

Lineage 2: Revolution je v skutku masívna online hra pre viacerých hráčov. Nepreháňame. V otvorenom svete môže proti sebe v reálnom čase bojovať až 200 hráčov, čo je unikátne.

Lineage 2: Revolution
Lineage 2 Revolution gameplay

Asi vám je jasné, že vďaka tomuto počtu budete môcť vytvárať veľké klany a priateľské zoskupenia, v ktorých sa bude lepšie skúmať herný svet a vykonávať koordinovaný útok na nepriateľa.

K dispozícii je niekoľko rás hlavných postáv, čo je pre tento typ hier tradíciou. Hrať môžete za ľudí, elfov alebo napríklad trpaslíkov. V Amerike hru podporuje hviezda talk show Conan O’Brien, čo len vypovedá o jej popularite (podarené video nižšie).

Ak si chcete vyskúšať najväčší mobilný online multiplayer na svete, klikajte SEM. Hra na vás čaká bezplatne v Google Play.

Lineage 2: Revolution a Conan O’Brien