VIDEORECENZIA Samsung Galaxy Note 8: Aký je smartfón za 1000 eur?

4

Samsung Galaxy Note 8 je poriadne veľký, poriadne výkonný a poriadne drahý. Od 16. septembra sa oficiálne predáva na našom trhu a toto zariadenie je výkladnou skriňou kórejskej spoločnosti.

Samsung Galaxy Note 8 reprezentuje maximálne technologické možnosti výrobcu, pričom už tradične láka na stále bezkonkurenčné dotykové pero S Pen. Nedá sa mu uprieť prvotriedne spracovanie, vynikajúci fotoaparát a špičkový AMOLED panel.

Aj napriek superlatívom je odvážne si za smartfón vypýtať takmer 1000 eur. Pravdou však je, že Galaxy Note línia má silnú základňu fanúšikov a tých od kúpy neodradí ani vyššia cena.

Ak uvažujete o tom, že sa k fanúšikom pridáte, pozrite si naše postrehy vo videorecenzii. Podrobnosti a bližší pohľad na rôzne funkcie ponúkne obsiahlejšia písaná recenzia, ktorú nájdete v tomto odkaze.

 • radek

  Recenzia na vysokej urovni, klobuk dole. Radost pozerat.

 • Daniel Draxler

  Ja som stále nadmieru spokojný s mojim Samsung Galaxy Note 5. Každý nový Note bol od toho predošlého krajší. Aj Note 7 bol krajší ako Note 5 no viac sa mi pozdáva Note 5 ako Note 8 :D samozrejme to je len môj názor

 • hrino

  Vydrz baterie prijemne prekvapila aj mna… sice to nieje Note 2 ktory mi vydrzal aj viac ako 2 dni, ale uz opat nemusim 2x denne nabijat, dokonca ani kazdy vecer :)

  • Mal som Note 2 dlhé roky ale na 2 dní sa mi to teda ani raz nepodarilo dať :D