Úvod Výrobcovia Samsung Pozor, Samsung predlžuje bonusovú akciu Vymeňte starý za nový

Pozor, Samsung predlžuje bonusovú akciu Vymeňte starý za nový

Počas akcie majú záujemcovia možnosť predať vybrané značky mobilných telefónov za najlepšiu cenu a navyše získať bonus až 100 € pri kúpe špičkových smartfónov Galaxy S8 a S8+.

0
Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

Spoločnosť Samsung Electronics Czech & Slovak a portál vykup-telefonov.sk sa rozhodli predĺžiť akciu, v rámci ktorej dávajú možnosť predať svoj mobilný telefón vybranej značky za najvyššiu možnú výkupnú hodnotu a k tomu získať bonus 100 € pri kúpe smartfónov Galaxy S8 a S8+. Akcia sa predlžuje až do 30. septembra 2017.

Ako na to?

Stačí sa prihlásiť na stránke vykup-telefonov.sk, ktorú prevádzkuje spoločnosť mobilonline s.r.o., a zadať model telefónu, ktorý chce záujemca predať. Po vyplnení všetkých údajov o stave opotrebenia telefónu sa okamžite dozvie jeho možnú výkupnú cenu.

Mobilný telefón potom stačí osobne priniesť na jednu z predajní prevádzkovateľa alebo ho bezplatne vyzdvihne kuriér. Podmienkou výkupu je vek plnoletosti (18 rokov), platný doklad totožnosti (občiansky preukaz alebo pas) a spísanie kúpno-predajnej zmluvy. Pri výkupe na predajni budú peniaze vyplatené v hotovosti. Pri odoslaní kuriérom budú peniaze obratom zaslané na účet po doručení a otestovaní mobilného telefónu.

samsung

Následne stačí zakúpiť smartfón Samsung Galaxy S8 alebo S8+ v jednej z vybraných predajní, zaregistrovať sa na stránke samsung-bonus.eu, nahrať kópiu pokladničného dokladu, fotku IMEI kúpeného telefónu a číslo kúpno-predajnej zmluvy, ktorú zákazník dostal pri predaji jeho starého zariadenia na portáli vykup-telefonov.sk. Po schválení registrácie dokladov bude zákazníkovi zaslaný bonus vo výške 100 €. Bonus nemá žiadnu súvislosť s peniazmi za predaný mobilný telefón a príde zvlášť.

Podrobné pravidlá akcie a zoznam predajní do nej zapojených, kde je možné zakúpiť smartfóny Galaxy S8 a S8+, sú rovnako k dispozícii na stránke samsung-bonus.eu.