Pozor, Samsung predlžuje bonusovú akciu Vymeňte starý za nový

Pozor, Samsung predlžuje bonusovú akciu Vymeňte starý za nový

Počas akcie majú záujemcovia možnosť predať vybrané značky mobilných telefónov za najlepšiu cenu a navyše získať bonus až 100 € pri kúpe špičkových smartfónov Galaxy S8 a S8+.

0
Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

Spoločnosť Samsung Electronics Czech & Slovak a portál vykup-telefonov.sk sa rozhodli predĺžiť akciu, v rámci ktorej dávajú možnosť predať svoj mobilný telefón vybranej značky za najvyššiu možnú výkupnú hodnotu a k tomu získať bonus 100 € pri kúpe smartfónov Galaxy S8 a S8+. Akcia sa predlžuje až do 30. septembra 2017.

Ako na to?

Stačí sa prihlásiť na stránke vykup-telefonov.sk, ktorú prevádzkuje spoločnosť mobilonline s.r.o., a zadať model telefónu, ktorý chce záujemca predať. Po vyplnení všetkých údajov o stave opotrebenia telefónu sa okamžite dozvie jeho možnú výkupnú cenu.

Mobilný telefón potom stačí osobne priniesť na jednu z predajní prevádzkovateľa alebo ho bezplatne vyzdvihne kuriér. Podmienkou výkupu je vek plnoletosti (18 rokov), platný doklad totožnosti (občiansky preukaz alebo pas) a spísanie kúpno-predajnej zmluvy. Pri výkupe na predajni budú peniaze vyplatené v hotovosti. Pri odoslaní kuriérom budú peniaze obratom zaslané na účet po doručení a otestovaní mobilného telefónu.

samsung

Následne stačí zakúpiť smartfón Samsung Galaxy S8 alebo S8+ v jednej z vybraných predajní, zaregistrovať sa na stránke samsung-bonus.eu, nahrať kópiu pokladničného dokladu, fotku IMEI kúpeného telefónu a číslo kúpno-predajnej zmluvy, ktorú zákazník dostal pri predaji jeho starého zariadenia na portáli vykup-telefonov.sk. Po schválení registrácie dokladov bude zákazníkovi zaslaný bonus vo výške 100 €. Bonus nemá žiadnu súvislosť s peniazmi za predaný mobilný telefón a príde zvlášť.

Podrobné pravidlá akcie a zoznam predajní do nej zapojených, kde je možné zakúpiť smartfóny Galaxy S8 a S8+, sú rovnako k dispozícii na stránke samsung-bonus.eu.