Telekom odštartoval predobjednávky na Samsung Galaxy Note8

Telekom odštartoval predobjednávky na Samsung Galaxy Note8

2

Po tom, ako Samsung predstavil svoju novú vlajkovú loď, Galaxy Note 8, nastal čas pozrieť sa na to, kto ho už zaradil do ponuky. Do redakcie AndroidPortal.sk nám pred malou chvíľou prišlo avízo o tom, že druhý najväčší operátor, Telekom, tak už spravil.

Telekom odštartoval predobjednávky na Samsung Galaxy Note8 a pre tieto účely vytvoril aj špeciálnu ministránku: www.telekom.sk/predpredaj/samsung-galaxy-note-8,“ informuje operátor.

Zákazníci, ktorí si predobjednajú túto novú vlajkovú loď Samsungu zároveň získajú úplne zadarmo aj dokovaciu stanicu DeX v hodnote 149 €, s ktorou si svoj telefón pripoja k monitoru, klávesnici a myši a premenia tak na počítač.

Operátor na webe zároveň informuje, že zákazníci môžu získať web zľavu 20 €. Pri pohľade na cenu Note 8 nejde o veľa, no aspoň niečo.

Tak čo, chystáš sa zadovážiť si Note 8?

  • Daniel Kuzma

    keby sa dalo mat kazdy pol rok novy telefon u operatora, tak by som to urcite furt menil :D mam s8+ tazke cakam na s9 co prinesie a kedze mozem max raz za 1.5 roka tak asi vyda len note 9 :D

  • Peter Hunka

    Vo viacerých obchodoch a weboch sa da note 8 predobjednat. Najprv som chcel vcera v datarte ale tam mali cenu 1029 eur. Tak som počkal a dnes som si predobjednal v nayke. Ta sa mi osvedčila aj minulý rok s note 7,ako jeden z mala obchodov dorucil note 7 skor, este pred jej stiahnutim.