Čínsky výrobca Oukitel spolupracuje so stovkami internetových obchodov, aby čo najefektívnejšie rozbehol predaj najnovšieho smartfónu s obrovskou batériou – Oukitel K6000 Plus.

Novinka z „K“ série prichádza s obrovskou kapacitou batérie s podporou rýchleho nabíjania, ale aj s krásnym dizajnom, vysokým rozlíšením a výkonným fotoaparátom.

Najrýchlejšia nabíjačka

Oukitel K6000 Plus je jeden zo smartfónov s najväčšou výdržou batériou na svete, ku ktorému vám výrobca pribalí aj 12V /2A rýchlonabíjačku. Ide o najrýchlejšiu nabíjačku na trhu, ktorá 6080 mAh batériu Oukitel K6000 Plus dokáže nabiť do plnej kapacity behom 100 minút. Za túto dobu nabíjania získate 3 dni výdrže.

Za zmienku určite stojí aj fotoaparát, ktorým je toto zariadenie vybavené. Ponúka totiž rozlíšenie 16 Mpx a funkciu zaostrovania PDAF s rýchlosťou 0,1 sekundy. Predná kamera bola vybavená 8 Mpx snímačom a 80° uhlom záberu. Rozlíšenie obidvoch kamier je reálne, bez interpolácie.

Hlavnou otázkou pri výbere zariadenia je však samozrejme jeho výkon. Do tela K6000 Plus bol osadený procesor MediaTek (MT6750T)ôsmimi jadrami Cortex A53 taktovanými na 1,5 GHz a 1,0 GHz. 4 GB pamäť RAM umožňuje prevádzkovať niekoľko aplikácií súčasne plynulo a hladko. 64 GB interná pamäť poslúži pre uloženie viac ako 100 aplikácií. Ak však nebude aj napriek tomu dostačujúca, môžete ju pokojne rozšíriť o microSD kartu s maximálnou kapacitou 521 GB. Oukitel navyše podporuje aj pripojenie externého disku s maximálnym úložným priestorom 2 TB prostredníctvom funkcie OTG. Oukitel K6000 Plus získal tiež skóre 45 831 bodov v AnTuTu teste.

K6000 Plus bol tiež navrhnutý tak, aby lahodil oku. Aj napriek tomu, že skrýva obrovskú batériu, má štíhle telo. Do vienka dostal aj 5,5-palcový Full HD displej s LTPS technológiou a 2.5D sklom, ktorý spolu s kovovým telom vyrobeným CNC frézovaním vytvára naozaj prémiové zariadenie. Do domovského tlačidla bol integrovaný snímač odtlačkov prsta, ktorý však môžete využiť aj pre prehrávanie/pozastavenie hudby či videa, vrátiť sa na hlavnú obrazovku, dlhým stlačením zobrazíte prehľad aplikácií bežiacich na pozadí alebo ním môžete vytvoriť fotografiu či prijať hovor. Na tele zariadenia nájdete tiež LED diódu, ktorá vás na notifikácie upozorní troma rôznymi farbami.

Oukitel K6000 Plus je vybavený najnovším OS Android 7.0 Nougat a bude k dispozícii v dvoch farbách  – space gray a champagne gold. Globálny predpredaj odštartuje zajtra, t.j. 5. apríla za štartovaciu cenu 179,99 dolárov (pôvodne 209,99 dolárov).

Autorizovaných predajcov nájdete na tomto odkaze.

 • kjkszpj

  ,,Tento smartfón dokáže sa za 100 minút tak, že poskytne 3 dni výdrže batérie!“

  Jak citam ten nadpis, tak citam ten nadpis, ale nedava moc zmysel :)

  • Martin Cimbálek

   Asi kapitán Danko prišiel na brigádu :D

  • Filip Gunda

   Tu sa krásne potvrdzuje akú úroveň má tento internetový magazín. Titulky si po sebe ani neprečítajú, na maily nereagujú. :)

   • Lukas Zachar

    Titulky si práve, že čítame. Tento jeden je snáď výnimkou, hold, stane sa, keď to publikujeme o 9 večer po celom dni písania :) Snáď nám bude odpustené. BTW: Aký mail? Kľudne pošli na lukas@androidportal.sk, rád si ho prečítam.

  • Lukas Zachar

   Nadpis som dával ja, priznávam. Ale! Hneď po nahlásení som opravil. Sem tam sa podarí aj takáto dankovica :D

   • Robo

    Dankovi ani po päty !
    Inak ten Oukitel fotoaparát na slnku a v stojánku celkom dobré fotky. Ale vlastne ako každý číňan včítane Huawei P9, Lenova, Asusu3, Vernee atď. A stabilizácia EIS, OIS najlepšie spolupracuje s olovenýn závažím.
    Všetky činskochválne recenzie mobilov sú zavádzajúce a kto im uverí nikdy nebude spokojný a po Samsung Galaxy S7, iPhon7, bude len pokukovať… Poprípade porovnávať ako na YouTube každá recenzia prirovnáva k Samsung Galaxy S7. Prečo asi ?

   • kjkszpj

    Este ze tak :-)

 • Jaro Stanko

  OUKITEL K10000 je kde? ten má 5 dní výdrž.

 • Flea

  Riadny smejd

 • KalichVydra

  Nadpis……