Samsung Galaxy Tab S3

Nedávno sa mi do rúk dostal jeden veľmi špeciálny tablet. Špeciálny nebol len funkciami a vlastnosťami, ktoré ponúka, ale aj cenou, za ktorú sa predáva. Model, ktorý som mal v rukách stál poriadny kusisko nad 700 €. To pri Android tabletoch nebýva veľmi časté.

O čo teda ide? Samozrejme, že o novinku z dielne Samsungu. Volá sa Samsung Tab S3 a v jeho výbave je niekoľko zaujímavých noviniek.

Medzi nimi nájdete napríklad S Pen, teda inteligentné pero, ktoré poznáme zo zariadení radu Galaxy Note. Spolu s ním prichádza aj softvérová výbava, ktorú taktiež poznáme zo zariadení radu Note, akurát v prípade Tab S3 si ho skutočne užijete. Či už ide o kreslenie alebo písanie, vďaka 9,7-palcovému displeju máte priestor, kde sa poriadne vyšantiť.

Viac už však v recenzii nižšie. Ak sa vám páči, nezabudnite ma odoberať, získate tak prístup k videám o čosi skôr, než ostatní čitatelia :)

Pre viac videí nás nezabudnite odoberať!

 • Mojko

  Skúste ho porovnať s Lenovo yoga tablet 3pro s projektorom a potom dajte vedieť ako ste dopadli, lebo si nemyslím že ten Samsung je taký dobrý ako ho ospevujete

  • Miro

   Mal som Samsung galaxie Note 10 a teraz mám Yoga 3 10 pro a vôbec nie som s ním spokojný. To lagovanie v Yoga je strašné a to mám v ňom aj program na čistenie a pod.

 • Robert Koren

  zabijak je tam ta cena ….. skoda