Ilustračné foto

Xiaomi včera predstavil svoju novú vlajkovú loď pre rok 2017, ktorá však v mnohých nezanechala najlepšie pocity. Jej displej ostal rovnaký a zo zariadenia sa dokonca vyparil 3,5mm jack pre slúchadlá. Niet sa teda čudovať tomu, že mnohí z vás ostali sklamaní.

Ak ale aj naďalej chcete ostať verní značke Xiaomi a nepotrebujete mať v smartfóne 6 GB RAM a 128 GB úložisko, mrknite na túto ponuku.

>>> Zobraziť aktuálnu cenu Xiaomi Mi 5 (medzinárodná verzia) <<<

V parádnej akcii sa ocitla minuloročná vlajková loď Xiaomi Mi 5 v konfigurácii s 3 GB RAM a 64 GB úložiskom, teda model s tou vyššou výbavou.

Jeho cena? 220 € pri medzinárodnej verzii. Tomu sa už povie veľmi zaujímavá ponuka, ktorú by ste minimálne v prípade, keď si teraz hľadáte nový telefón, nemali odignorovať.

Xiaomi Mi 5

Pripomeňme si ešte, že Xiaomi Mi 5 ponúka 5,15-palcový displej s rozlíšením 1 920 x 1 080 pixelov (428 ppi), procesor Snapdragon 820, grafický čip Adreno 530, 3 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB úložisko. Nechýba ani 16 Mpx zadný fotoaparát s PDAF technológiou a 4 Mpx predný senzor.

Aby ste cenu zrazili na 220 € tak, ako spomínam v článku, v obchode EverBuying.net je potrebné použiť zľavový kód EBMi5E.

 • Peter

  Model s tou vyššou výbavou rozhodne nieje s 3gb ram… Vyššia výbava je predsa pro, so 4gb ram a 128gb úložiskom..

  • Kepro

   netrep :)

   • Peter

    Keprik, mám ho pred sebou. Idem ho akurát sfotiť a hodiť na bazár..